Jak jsem se stal Rusem

(festivalový název)
  • Rusko Kak ja stal russkim (více)

Zalíbit se otci své snoubenky je záludný úkol. S tímto problémem se potýká i čínský chlapec Pen, když se vydává do Moskvy za svojí láskou, Irou. Vůbec netuší, jaká hrůza ho čeká. Vždyť její otec Anatolij není připraven dát svou dceru prvnímu muži a pro tyto případy má svůj plán na zastrašení nápadníků… Avšak otec nevěsty a ženich se budou muset naučit vzájemné úctě, pokud si chtějí uchovat přízeň dívky, kterou milují nejvíc na světě… (Týden ruského filmu)

BOURQUE

Ruská verzia známeho príbehu (zamilovaný pár má rôznu národnosť) – chlap sa zamiluje do slečny, ale on je Číňan a ona je Ruska. Keď slečna ho predstaví svojmu otcovi, tak otec nereaguje na to najlepšie – snaží sa ich rozdeliť. Klasický priebeh, bez žiadneho prekvapenia alebo nečakaných prevratov. Aj tie klasické scény mi prídu unavené, bez väčšej pointy (ale „iná ruská ruleta“ bola zaujímavá). Jednoduché scény bez lepších dialógov alebo zábavnejších scén – občas priemer, občas podpriemer. P.S.: „To je tank?“ „Nie, to používam len na odvoz dreva. Vieš, drevo na kúrenie.“ Osobné hodnotenie: 58% (*) ()

ReichelTomas

Klasický priebeh, bez žiadneho prekvapenia, je to přesně jak píše BOURQUE. Ale protože v prostotě je někdy krása, tak i tenhle film byl super. Bavil mě od začátku do konce + bonusem byl dabing. ()

Marius

Svojráz národného lovu meets Čo sme komu urobili. A funguje to na jednotku. Tank included, vodka overload a Мишка только спит. Zatiaľ komédia roka. 9/10 ()