Brittany Runs a Marathon

• Austrálie Brittany Runs a Marathon (více)

Britanny (Jillian Bell), která trpí nadváhou, žije s o mnoho úspěšnější spolubydlící. Britanny nežije zrovna zdravý život a ani práci nemá jakou si představovala, a jednoho dne si uvědomí, že se chce v životě někam posunout a rozhodne se tak změnit celý její život. Jejím hlavním cílem je uběhnout Newyorský maraton, ale začíná si uvědomovat, že to nebude možné bez dalších nutných změn v jejím životě. (montongery)

hous.enka

Na začátku byla Brittany na facku a vlastně jsem jí její osud maličko přála. Ten její příšerný humor, o kterém si myslela, že je okouzlující... Brrr. Jenže pak se to zlomilo a na konci jsem jí fandila. Ne že by pak byla míň nepříjemná, to fakt ne. Jenže se ukázalo, že dokáže přehodnotit svoje chování, a scéna při posledním běhu, která posouvá film malinko jinam, mě dostala. Není to tak dobré jako Ženy v běhu, zejména humor je tu někdy hodně tlačený (ubrousek na odřená kolena), ale za povzbuzovače dávám jednu hvězdu navíc. Hlavně za Marthu, která mi přišla nejpřesvědčivější. ()

cross

Docela prijemny a pohodovy film bez velkych dejovych zvratu, ale jestli uz i takove pribehy potrebuji realnou predlohu (...a tim padem nejspis i neci knihu) tak potes koste, protoze lidi kteri se rozhodnou neco udelat se svym zivotem jen proto ze jsou tlusti a sport jim v tom pomuze jsou verim miliony a tohle je jen velmi tuctovy pribeh z mnoha... ()

MikyAff

Pro klasického diváka asi průměrná, možná podprůměrná oddechovka, která není ani moc vtipná. Jenže pro mě, jakožto běžkyni, která se potýká s podobnými problémy sebepřijetí, jako hlavní postava, to byla chvílemi emocionální jízda. A že ten konec jsem ořvala teda trochu víc. Za další zhlédnutí film asi nestojí, chci si zachovat ten pocit lehké motivace a toho, že mi padl zrovna do správné noty. ()

Aljak

Ako motivačný film to nebolo zlé, ale inak v podstate dosť priemer, ktorý nijakým spôsobom človeka nejako výrazne nezaujme. Na druhú stranu, potešilo, že ten komediálny štýl bol veľmi príjemný a nebolo tu také tlačenie na pílu ako tomu býva u väčšiny amerických komédií. Dramatický rozmer bol ale veľmi oslabený a jediné, čo trochu vynikalo, boli tie psychické afekty ústrednej postavy - tie boli občas trochu nepochopiteľné (ale povedzme si pravdu, často aj v reálnom živote narazíme na úplne anti-logické reakcie ľudí okolo nás, no nie?). ()

Rathalos

Ono to ani komedia velmi nie je,mozno len z malinkej casti,skor je to taka zalezitost z bezneho zivota,ktory nam castokrat prinasa aj tazke chvile a vtedy je uzasne mat vo svojom blizkom okoli ludi,na ktorych sa mozeme spolahnut,ktori nam pomozu,ked je treba,ked po pade na dno potrebujeme zdvihnut zo zeme a Brittany,hlavna predstavitelka filmu sa o tom tiez mozno presvedci,takze bolo to fajn a prijemne sa na to pozeralo,spokojnost...:-) ()

• Filmaři získali povolení natáčet na New York City Marathon. Jedná se o první hraný film, kterému se toto podařilo. (hansel97)
  • V nejtlustší fázi její postavy používala Jillian Bell (Brittany) vycpávky a prostetický make-up, který jí dělal tlustější i v obličeji. (hansel97)