Darla se zjevuje v Angelových snech. Gunn požádá partu o pomoc s likvidací silného démona, který se usídlil nedaleko. Cordelie má později vizi o Gunnovi, a jelikož se jí nedaří zmobilizovat přátele, vyrazí na záchrannou misi sama. (ArsenalEagle)

Milano33

Darla sa naozaj veľmi zmenila oproti 1. sérii Buffy. A musím uznať, že k lepšiemu. Je pozoruhodné, ako iný strih vlasov a nový štýl obliekania ju normálne zmenili k nepoznaniu. Nová image jej neskutočne sluší a pristala, pôsobí na mňa mimoriadne atraktívno a príťažlivo. Už chápem, prečo jej Angel nedokázal celé tie veky odolať. A teraz, keď sa mu vkráda do snov, nie je na tom o nič lepšie. Scény medzi Angelom a Darlou v jeho snoch boli skutočne šťavnaté a vášnivé. Medzitým má Cordy kvôli vízii obavy o Gunna, že sa môže nachádzať v nebezpečí a snaží sa mu za každú cenu pomôcť. Ich interakcia bola vážne podarená, vskutku išlo o báječnú dvojku. Nakoniec sa však ukázalo, že Gunn potreboval zachrániť sám pred sebou a Cordy to s ním nemieni vzdať. Aj Wesley a Angel boli senzačný. ()