Angel se chce připojit zpět k přátelům a ti ho váhavě přijmou. Za Cordy přijela Harmony, kamarádka ze střední, která ji poprosila, jestli by u ní nemohla pár dní zůstat. Její přítomnost má však jeden háček. Během předávání maturitních vysvědčení se z Harmony stal upír. (ArsenalEagle)

Milano33

Nečakaný príchod Harmony neskutočne potešil. Také príjemné prekvapenie. Harmony a Cordy si mali naozaj veľa, čo povedať. Spoločne zaspomínali na staré nové časy a pochválili sa tým, ako na tom momentálne sú. Tráviť s nimi čas bolo veľmi zábavné a nesmieme som si to vychutnával. Podivuhodne Cordelia nezavrhla svoju priateľku ani po zistení, že je upír. Harmony sa naozaj túžila zmeniť, lenže jej démonská prirodzenosť jej v tom bránila. Zase sa nechala zlákať ku zlu a všetkých zradila. Obavy zo strany Wesleyho a spolku boli na mieste. Aspoň jej nakoniec dali šancu, ktorú žiaľ zahodila. Ale musím uznať, že Harm si boj na strane zla z počiatku velice užívala, len jej to skrátka nevydržalo. Ten moment, keď si Angel kúpil späť Cordy u priazeň, bol k popukaniu. A za prítomnosť Willow som tiež rád. ()