Worf dostane bolestivou lekci o rodičovství, když přijede jeho syn Alexander. (SkyShowtime)

DocBrown odpad!

A dost! Jednoho fracka se pracně zbaví a už tam plácnou dalšího. Alexander sice není zdaleka tak protivný, ale celá epizoda je úplně o ničem. Vedlejší téma revolučního pohonu zcela ve stínu nejdůležitější události vesmíru, že děcko ukradlo hračku a víceméně jen účelově přidané kvůli tomu, aby na závěr pomocí technoblábolení (nemůžeme to obletět) vytvořili rodinné drama, které mě nechává zcela chladným. Nejhorší epizoda TNG. ()

majo25

S Klingónmi sú vždy iba problémy. Tentoraz je na pretrase Worfov rodinný život a jeho rodičovské (ne)schopnosti. Vyrovnáva to aspoň nezdarný technický experiment a v závere aj napätie. ()

sirien

Dost váhám, jestli dávat 2 nebo 3... podkadová storka (opět) o ničem. Worfův vztah se synem... je zpracovanej hrozně předvídatelně a prvoplánovitě. Dávám 2*, protože autoři předvádí laciné "drama" bez špetky nějaké invence nebo fantazie - např. vzdělávací systém budoucnosti a kompetence učitelky jsou zjevně stejně mizerný, jako dneska, a místo proaktivního vedení se opět fňuká a stěžuje u rodičů - krásná vize utopické budoucnosti. A vlastně to ani neni moc zábavnej díl. ()

Loki_Six

"Lieutenant Worf, personal log, stardate 45376.8 - Alexander has acted shamefully, and as his father, I must now deal with him. But I find that I would rather fight ten Balduk warriors than face one small child." ()