Poté, co je na nepřátelské lodi nalezena technologie Federace, pátrá posádka po zrádci. (SkyShowtime)

sirien

První dva podezřelí měli být logicky Neelix a jeho buchta. Jinak velmi dobrej díl, jeho problém je hlavně minimální předeslání a nějaké kontextualizaci - plus v logice pachatele, zejména když Voyager letí dopředu směr Alpha kvadrant a logicky kohokoliv potká nechává brzo dost daleko za sebou. ()

noriaki

Když jsem sledoval seriál po letech znovu, snažil jsem se co nejrychleji dostat ze "ty mračna dílů s Kazony". Jenže ono jich zase tolik není, a epizody s nimi patří k nejlepším. Chakotayovo pregnantní shrnutí poměrů v jeho posádce vešlo do dějin Star Treku. ()

Loki_Six

"There are only three alternatives I can discern at this time. One, it is not Federation technology at all but something similar. Two, another Federation starship may have been brought to the Delta Quadrant prior to our arrival, and they interacted with the Kazon-Nistrim. Three, someone from this ship has covertly given technology to the Kazon." ()