Šéfinženýrka Voyageru Torresová, napůl člověk a napůl Klingon, je rozdělena na dvě bytosti. (SkyShowtime)

DocBrown

Zajímavý námět, ačkoli částečně kopie TOS Enemy within. Ale ten proces rozdělení a sloučení byl tak nesmyslný, vždyť by si takhle Vidiiané mohli replikovat kolik orgánů by chtěli. A nebyl důvod aby byla lidská B'Elana tak ufňukaná jako Kirk v originále. ()

Martinius

kurva, strielajte konecne! vyslobodia sa z kolonie masovych vrahov, ktora zaroven sluzi ako koncentracny tabor, ale svedomie, ci moralne zasady na pomoc ostatnym otrokom, ci zlikvidovanie kolonie nestacia. jedna z mnohych naivit a detinskych paradoxov, ktore zial tento serial v znacnej miere charakterizuju. ()

noriaki

Nezlobte se na mě, ale tohle je kravina. Kdyby měli Vidiiani možnost udělat z jednoho těla dvě, tak vyřešili problém zásobování orgány. A to ani nebudu spekulovat, jak je Doktor zase spojil. Lidská B'Elana je ale kus, to zase ano. ()

sirien odpad!

MFG. Mizerně tuctovej vězeňskej díl (tj. tuctová nudná proklikávačka) v kombu s vykradenym a totálně zprzněnym TOS Emeny Within. Z Klingon B'Elanny je stupidní primitiv, protože debilizace Klingonů, z lidský B'Elanny je mizerná fňukna, protože přesně to sou lidi zač, možnost duplikace těl rozhodně neřeší problém tý záporácký rasy s nedostatkem orgánů... ()