Když dochází k uvíznutí lodi, napětí mezi sloučenou posádkou Makistů a Hvězdné flotily stoupá. (SkyShowtime)

noriaki

Skvělý díl s prostorovými paradoxy, časovými paradoxy a lidskými paradoxy. Tady někde jsem si začal uvědomovat, že z téhle směsky ztracených duší a zdecimované posádky může být jednou vynikající tým. ()

sirien

Zápletka se singularitou a časoprostorovou pastí dobrý, i když mohla bejt napsaná jako funkčnější detektivka pro diváka, ale jádro dílu bylo jinde a bohužel je rozbitý: Ty přehrávaný výměny mezi Janeway a B'Elannou byly fakt protivný. Paris čumící na obraz Voyageru oznamující "to je Voyager!" a jeho repete logiky situace časovýho paradoxu byly stejně divácky urážlivý, jako Nielixovo vysvětlování toho, co to je singularita (fakt, že to vysvětlil blbě byla už jen třešnička na dort). Linka s B'Elannou jako důstojnicí byla napsaná - ne přímo špatně, ale dost hrubě. I tak tomu mám chuť dát 4*, ale nejspíš protože sem pár dnů zpátky dokoukal dost špatnou Enterprise - ty 3* sou ale vcelku solidní. ()