Epizody(4)

Na Clusteru, svazu dvaceti tisíc planet, vládne už po několik tisíciletí Jeho Temnost. Podoba panovníka se postupem časů několikrát změnila, neboť po smrti tělesné schránky se jeho duše stěhuje do nového hostitele. Současný vládce chce zničit všechny světy, které se Svazu protiví. Chce velet Lexxu, nejmodernější vesmírné zbrani. Jedná se o obří biologický stroj. Jeho Temnost si také dělá pořádek mezi svými poddanými, mezi kterými má několik nepřátel. Chystá se je popravit. Některým se podaří uniknout a zmocnit se Lexxu. (videofil)

Carnosaurus

Nádherné vesmírné dobrodružství. Groteskní násilí, stupidní humor, příšerné efekty. Zvrácená braková zábava, která s přehledem přehraje spoustu rádoby hluboce smýšlejících scifáren. Tohle je pitomina, která šokuje svou genialitou a promyšleností. Srovnávání s Red Dwarf je hodně mimo mísu. Lexx je vtipná, ale zároveň lascivní a násilná záležitost. Totální ujetost. ()

p.a.douch

Pro mě podobný kult jako Červený trpaslík, akorát je to úplně jiný. Postavy jsou divný, jejich chování je někdy zvrácený, prostředí je ještě divnější než postavy. Jako celek to ale funguje a při sledování tohoto seriálu jsem se bavil. Čtyři devadesátiminutový lahůdky. ()

Narana_Baba

Tak toto je seriál pro opravduveho fanuška vesmirneho vypravěni. Filmari si nevzali moc peňazi na to bo je jim to šumak bo oni s dětsku fantazii počitaji že si to všechno v mozgu každy doplni sam skrz halucinacie svoje. Nemyslete si však že to pre deti je bo naopak. Toto je dílo velmi chytrych lidi že ani nepoznate že oni inteligentny su. O ději je marne něco vypravet bo je složity velmi no ja vam řeknu enem toto že kdyby sa mi také dobrodružstva každu noc snivali tak probudit bych sa ja už nikdy nechcela. A co se tyka bruku tak tady su Lexx a temna gigapevnosť a to su bruci z davnych času valek brukovich a to neuverite jak oni su velky bo lexx kilometre a ta gigapevnost desitky kilometru velky bruk tož takého sem ještě nevidela. ()

DreamorCZ

Absolutně šílené, úchylné a perverzní ale také zábavné a originální. Lexx má své kvality, které nemusí zrovna nadchnout všechny ale v každém případě je svým způsobem výjimečný. Kdyby to šlo dal bych 4,5* ()

PANKY71

Dost slabej odvar....když se mě dvd dostalo do rukou tak jsem o tomto dílku nevěděl vůbec nic. Na konci jsem se schválně podíval na rok výroby. Levná sci-fi s trapnejma trikama a minimem humoru. V kulisách a tricích připomíná zde zmiňovaného Červeného trpaslíka, jenže když dva dělají "totéž", nemusí to tak nakonec dopadnout. Zřejmě se na další tři disky dodívám, ale nic od toho nečekám. ()

mapar

Třemi slovy "úchylné hardcore scifi". Pokud máte rádi filmy a seriály postavené na promyšlených absurditách a zároveň jste fanoušek scifi, je toto v podstatě povinnost, protože nic podobného prostě neexistuje. Pokud ale jednu z podmínek nesplňujete, ruce pryč, tohle rozhodně není mainstream, a mohli byste při sledování riskovat zdraví. ()