Bohové se zase zbláznili

• Hongkong Xiang Gang ye feng kuang (více)

Náčelník křováckého kmene Xi, který se kdysi vydal vrátit bohům láhev od Coca-Coly a potom se vypořádal s bandou pašeráků slonoviny, když hledal své ztracené děti, má nové poslání. Od mladé Čínanky Sharon, která v buši natáčela reklamu na hamburgery firmy Malibu totiž dostal další láhev i s malým suvenýrem, žlutým péřovým ptáčkem, uvnitř. Protože se vesnici nikdo ptáčka nedokáže "osvobodit" vydá se Xi opět na cestu a shodou nehod a náhod se nečekaně ocitne v Hongkongu. Tady se setká nejen se Sharon a jejím popleteným asistentem Johnem, ale také s dvojicí pašeráků, kterým omylem sebere váček s pašovanými diamanty. A tak se Xi ocitl uprostřed moderního velkoměsta, které se mu příliš nezamlouvá, mezi lidmi, jejichž podivné chování není schopen pochopit, pronásledován padoušskými pašeráky a vymoženostmi moderní civilizace a ještě ke všemu je tu jeho úkol osvobodit ptáčka z láhve. Není však sám kdo má starosti. Sharon zjistí, že její nevěrný manžel zmizel za hranicemi nejen s milenkou, ale také se všemi penězi. I na to, jak se ovšem vzápětí ukáže, má Xi jednoduchý recept. (oficiální text distributora)

stration odpad!

Toto je fakt úpadek. Za toto bych tvůrcům nedal ani prázdou láhev od Coca-Coly. Nefunguje nic. N!xau, střet civilizací, nic. ()

Šimpy

Dalo by se říct vkrádačka prvních dvou dílů. Ano, nemá to to původní kouzlo předchozích, ale pár dobrých nápadů se najde a celkem pohoda. ()

charge

Ano, jedná se o slabší záležitost než u prvních dvou dílů a debilita zdejších postav je kolikrát fakt děsná, ale i přesto se staly některý scény pro mě legendárníma a vyloženě nudný to taky neni, takže zase až o takovej průser se nejedná. Jen scéna s řidičem kamionu je neopakovatelná. 50% ()

otík

Po slušném prvním i druhém dílu tento už čtvrtý díl fakt stojí za zlámanou grešli. Jako malému se mi to snad mohlo líbit, proto jedna hvězda. Jinak totální odpad. ()

A.L.E.S. odpad!

Zbláznit se musel nejspíš režisér a scénárista, protože něco tak trapného se jen tak nevidí. Opravdu nebylo čemu se smát, po 16 minutách, kdy už je na filmu znát, jestli mě bude bavit nebo ne, jsem to vypnul. Pokud je to komedie a musím více než čtvrt hodiny čekat na nějaký fór nebo humornou scénu, pak je to hodně slabé. Korunu tomu nasadilo i české znění, kdy z mlaskavého jazyka křováků udělali uječeného troubu. ()

anli

Treti krovacke dobrodruzstvi,neprichazejici s nicim novym,bez spetky napadu a cehokoliv jineho.Je to umdlele,misty dost trapne a...no aspon,ze si N¨xau vydelal nejake dolarky,ale doufam,ze tvurci pochopili,ze se z tohohle vyzdimat uz vic neda.S ucty ke krovakum 15%. ()

Compadre odpad!

Co neposrala dvojka, to posrala čtyřka (a pravděpodobně i trojka). Úplná zhovadilost. Být Nixauem, tak začnu spřádat plán pomsty filmařům :-( ()

jitrnic

Netuším jak moc to je či není kvalitní či zábavné, v době zhlédnutí mi to přišlo jako "celkem sranda". Jiná doba no. ()

Ravi

Tak tady pozor, třetí pokračování přestřelilo a ani N!xau nemůže zachránit tu katastrofu. 20% = 1/5 ()

Kosmik 1

Dle mě to nebylo (ani není) až tak hrozný, aby si od většiny uživatelů zasloužil N!xau odpad!. Souhlasím, že originalita už opadla. Jakpak by také ne, když je originální jen něco, co člověk vidí poprvé. Pochopitelně už tedy pokračování nemůže být originální. :-D Už pouze z principu, že ostatní tenhle film tolik shazují, tak já mu naopak přidám. Že k tomu musím mít i jiný důvod? Proč bych měl? ()

Mr.Floyd

No film je veľmi veľmi zvláštny čo je spôsobené zrejme tým, že je to Hong Kongský film natáčaný v Afrike takže všetko treba brať s rezervou. ()

rozbris odpad!

První díl měl být poslední, pokračování a opakování vtipu už není dále vtip a proto nemůže být tento film dobrý a zábavný jak si to mysleli producenti. ()

Zagros odpad!

Úvodní dva filmy se mi velmi líbily, a proto jsem se se zvědavostí podíval i na další pokračování, kterého jsem se ovšem děsil již dopředu. Přesazení hlavního hrdiny do města mi nepřipadalo moc šťastné. Dopadlo to ještě mnohem hůře, než jsem předpokládal. Výsledkem je naprosto zbytečný film, na kterém nelze najít nic dobrého. Přiznávám, že jsem to sám za ca půlhodiny nedokázal, film jsem nedokoukal, nikdy jej nedokoukám a dalším dílům se vyhnu obloukem. ()

Paity odpad!

O tom, že je to komedie, nám jaksi tvůrci asi zapomenuli říct už v prvním kole. Teď je tu druhé pokračování a mám pocit, že na humor už režisér šetřil nejvíc. Škoda. ()