poster

Dvojitý drak

 • USA

  Double Dragon

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 1994, 89 min

 • eraserhead666
  *

  Asi neznám zářnější, a v podstatě žádný jiný, příklad tak propastného rozdílu mezi kulervoucím, ultra mega super cool trailerem, který vám ustřelí trencle, zastaví vaše srdce, drze nachčije do krku a rozezní v palici zvoni řvoucí: "To chci vidět, to chci vidět, to chci vidět!" a filmem slabým jako jednoletý závodník v páce. Tohle je prostě neskutečné umění, ze strašně špatného filmu sestříhat geniální trailer. Trailer si určitě pustím ještě několikrát, a možná se u něj párkrát ukojím, celý film mi před ksicht ale už nesmí (no, možná sestříhaná koláž s Alyssou Milano).(26.11.2014)

 • honajz
  *

  Od těchhle nízkorozpočtových céčkových rádoby sci-fi akčáren člověk moc nečeká. Ale tohle... tohle je přece jen síla. Jak je to hloupé, nezajímavé, nudné, a ty souboje jak jsou tak okatě kašírované. Že podobné filmy občas postrádají logiku, s tím se taky dá smířit, ale tady logika nefunguje nikdy a nikde. Navíc je to chvíli akčňák, chvilku se to snaží být komedií, ale s takovým tím podivně blbým a trapným puberťáckým humorem. Některé postavy a efekty skutečně bolely. Navíc to není blbé tak, až by to bylo zábavné. Taky jsem čekal, že po získání dvou půlek draka bude mít hlavní padouch nějakou super sílu. A ono nic, běhal v kolečku a sem tam přepůlil monitor nebo sloup. Fakt blbé, až je to jen blbé, nic víc. (I když celosvětová síť s názvem Shukonet pobavila určitě, byť nechtěně.)(7.3.2014)

 • choze
  ***

  Post-apokalyptické Los (New) Angeles, mystický dvojdílný medailon, honičky po zemi i po vodě, obrovské exploze, blondýna s bičem, mutanti, laciné triky, záporák Robert Patrick a mladý Mark Dacascos... ScreamJay by sám zasloužil dělo, protože předlohou DVOJITÉHO DRAKA nebyl komiks, ale stejnojmenná japonská bitkářská arkáda z osmdesátéhosedmého a jde o jednu z prvních videoherních adaptací (prvenství ji uzmul o rok starší nintenďácký SUPER MARIO BROS.). Pokud víte co od videoherní adaptace 90. let čekat, buď se tomuto filmu vyhnete a nebudete tu žvanit nesmysly a nebo si ho užijete (a nebudete tu žvanit nesmysly).(8.12.2007)

 • ScreamJay
  odpad!

  Chvilku sem váhal nad jednou hvězdičkou, ale při hlubším rozboru tohoto děla, tedy opravuji díla (no to dělo je přesnější neb taky nadělá víc škody než užitku) jsem musel ustoupit. Údajná komiksová předloha asi byla o něčem, což se ovšem nepovedlo přenést do filmu. Třeba u Roberta Patricka bych čekal, že si po Terminátorovi 2 bude pečlivěji vybírat své role. Celý film je opředen do hávu jednoduchosti, speciální efekty jsou primitivní a i na televizní zpracování dost chudé. Příběh sám o sobě není nikterak originální, tedy až na pár slabých záchvěvů, kdy se záporák mění ve stín, to mě i celkem zaujalo. A nevytrhnul to ani přesteroidovaný gauner jenž se dá v závěru na stranu dobra. Takže Mortal Kombat je milionkrál lepší volba než tento pokus o průměrnou sci-fi.(22.6.2004)

 • matestlust
  *

  No bodík jen kvuli Dacascosovi,jinak je to absolutní dementní hloupost!!!(28.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace