Lindenstraße - Das 16. Jahr - 2000/2001 (2000) (série)
Hrají
Domna Adamopoulou
Řecko
Nejlepší seriály:
Ahoj, strejdo doktore! (1994) (seriál)
Liz Baffoe
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Hanna Burgwitz
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Případy profesora Capellariho (1998) (seriál)
Serena Fiorello
Západní Německo
Joris Gratwohl
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Hermes Hodolides
Řecko
Tilmar Kuhn
Nejlepší seriály:
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Florian Köster
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Mravnostní oddělení (2003) (seriál)
Gerd Lohmeyer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Sigo Lorfeo
Itálie
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Joachim Hermann Luger
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná šestka (1993) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Ines Lutz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Marie-Luise Marjan
Německá říše
Nejlepší seriály:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Jim Knopf (2000) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Oliver Moser
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Anna Nowak
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Druga szansa (2016) (seriál)
Sontje Peplow
Západní Německo
Ulrike Scheel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ahoj, strejdo doktore! (1994) (seriál)
Nadine Spruß
Západní Německo
Georg Uecker
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Margret Van Munster
Německá říše