Lindenstraße - Das 29. Jahr - 2013/2014 (2013) (série)
Tvůrci:
Hans W. GeißendörferRežie:
Dominikus ProbstScénář:
Michael MeisheitKamera:
Thomas DillmannHrají:
Ludwig Haas, Toni Snetberger, Andrea Spatzek, Sarah Masuch, Siir Eloglu, Cosima Viola, Joachim Hermann Luger, Erden Alkan, Julia Beerhold, Daniela Bette, Jo Bolling, Anna Sophia Claus (více)Hrají
Ludwig Haas
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
O zvířatech a lidech (1994) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Toni Snetberger
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Andrea Spatzek
Rakousko
Nejlepší seriály:
Zámecký hotel Orth (1996) (seriál)
Sarah Masuch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Siir Eloglu
Turecko
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Cosima Viola
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Post Mortem (2007) (seriál)
Joachim Hermann Luger
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná šestka (1993) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Erden Alkan
Turecko
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Julia Beerhold
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Daniela Bette
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Jo Bolling
Německá říše
Anna Sophia Claus
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kobra 11 - Nasazení týmu 2 (2003) (seriál)
Hermes Hodolides
Řecko
Marie-Luise Marjan
Německá říše
Nejlepší seriály:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Jim Knopf (2000) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Bill Mockridge
Kanada
Moritz Alexander Sachs
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Gunnar Solka
Východní Německo
Nejlepší seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Julia Stark
Západní Německo
Amorn Surangkanjanajai
Thajsko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Stefanie (1995) (seriál)