poster

Češi proti Čechům

 • anglický

  Czechs Against Czechs

Dokumentární

Česko, 2015, 88 min

Scénář:

Tomáš Kratochvíl
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Veskoslav
  odpad!

  V pekle je speciální místo pro sluníčka jako je režisér této kýčoviny. Nevím, kde bere tu drzost či spíše odvahu toto točit. Ani bych se nedivil, kdyby tenhle sranec byl placen z Norských fondů nebo jiného zdroje sluníčkové síly. Kdybych žil někde, kde se s tímto druhem lidí neznal, možná by mi to přišlo zajímavé. Ale jelikož bohužel mám s tím zkušenosti, tak to opět ukazuje, že autor je další z druhu podlidí křížených mezi sebou incestním pářením mezidruhového množení velryb, delfínů a papoušků z rodu Pampelišek. Na film doporučuji zajít. Uvidíte, za co všechno se dají vyhodit prachy a co za lidi studuje pseudohumanitní studia na našich univerzitách. Před takovým člověk si maximálně odplivnout, ani za tu facku nestojí.(3.12.2015)

 • numan
  odpad!

  To nejodpornější, co ssebou dnešní doba nese - hyperkorektnost, pseudohumanismus, neomarxismus, dobroserství a podobný humus. Zcela nestravitelné pro nesluníčkáře.(14.2.2016)

 • Darth Sidious
  odpad!

  Nádherná ukázka naprosté demence. Ještě pojmenovat film "Češi proti Čechům". Výstižný název. Protože právě ti, kteří se staví na stranu cikánských tlup, které terorizují naše občany, se vyloučili z českého národa. To vy sami jste Češi proti Čechům. Jak vůbec může dnes nějaký člověk podporovat cikány v jejich vysávání sociálních dávek, v nic neděláním a bití českých lidí? Myslím že to je vrchol drzosti. V té vaší televizi, které tak rádi věříte, v těch médiích které tak snadno hltáte, je pramálo pravdy o skutečném soužití. Nikde nebylo ukázáno, jak cikáni napadli českého občana, zbili ho tak, že na jedno oko nevidí a ještě u soudu mu vyhrožovali likvidací a nakonec zdrhli, aby se vyhnuli trestu. Přál bych vám všem, aby vás potkal stejný osud, jako duchcovský pár, který byl doslova rozkopán. Většinová část českého národa sice nemusí s nacionalismem plně souhlasit, ale s cikány také žít nechtějí. A takové pouto je mnohem silnější. Novináři rádi zveřejní pouze to, co se jim hodí. Jsou to totiž lacině děvky a rádi se nechávají uplácet a Jidášovským způsobem bodají kudlu do zad českému národu, když rádi překrucují fakta a tvoří tak veřejné mínění. Dnes, bohužel pravda, stojí peníze. Jenže každý takový dokument a každá taková snaha o potlačení skutečností a o potlačení nacionalismu, je ukázka toho, že se vládnoucí režim bojí. Na lidech je vidět ta zlost, protože už mají dost toho, jak se nám banda špinavců vysmívá do tváře. Je logické, že se přidají na stranu těch, kteří pomohou silou. Protože jejich trpělivost je u konce. Soužití Evropanů s přistěhovalci, ať to jsou cikáni, či Arabové či jíní, nebude nikdy dělat dobře. Evropa jim nepatří a multi-kultura ji jen ničí. Tento dokument stejně skončí, jako každý jiný,na hranici s odpadem. Ubohý pokus o přetažení ovcí na svou stranu. Každá krysa, když cítí, že je konec jejího života, tak utočí. Přesně tak to děláte i vy, špinavé krysy, které skončíte stejně v kanále, kde se zalknete vlastní špínou lží, kterou kydáte okolo sebe. Ale bohužel, už moc lidí vám to stejně nevěří.(30.11.2015)

 • Zik2
  *****

  Sice jsem to neviděl (hodnocení prozatím udílím jako protiváhu kopě „odpadů“ od lidí, co to taky neviděli a ani nehodlají), ale intenzivní nablití obvyklého typu „sluníčkáři“, „havlisti“, „humanitní obory“, „neomarxisti“, „politická korektnost“, „vlastizrádci“, „sebedestrukce“, „vladnoucí režim má strach“, „lid se zlobí“, „cikánské tlupy“, „podlidi vzniklí incestem“, „terorizují naše občany“, „my je platíme a oni se nám vysmívají“, „oni se nám nepřizpůsobí“, „multi-kulti“, „Evropa je plná Arabů“ a tak podobně mi napovídají, že možná režisér vyhmátnul citlivou strunu a že asi fakt nastavil „nacionalistům“ solidní zrcadlo. (Samozřejmě nerazím opačný extrém než hoši z DSSS, totiž že za všechno můžou Češi a Romové jsou v tom naprosto nevinně - zajisté jde o složitý problém, ale jisté je to, že pořvávání autoritářských pravičáků všelijakých odstínů ho nevyřeší zcela zaručeně.)(25.12.2015)

 • Stumbleine
  odpad!

  Další z řady tendenčních "politicky korektních" dokumentů tohoto již známého neomarxistického agitátora, jehož výtvory jsou sponzorovány ze začleňovacích strukturálních fondů globálního prediktora a jeho sociálních inženýrů, kteří se nám tradičně snaží vštěpovat myšlenku, že češi jsou postkomunistický nemyslící plebs s fašizoidními tendencemi, neboť zde odmítáme nadále živit parazitické etnikum ždímající náš sociální systém, a protože zde odmítáme živit i jiné parazitické národy ze zemí třetího světa, které se momentálně do Evropy valí po statisících, aby se mohly následně přisát na sociální systémy bohatých evropských zemí a šířit zde své totalitní nereformovatelné náboženství, prostřednictvím kterého se v budoucnu pokusí vytlačit tradiční křesťansko-ateistickou kulturu z tohoto kontinentu. Je to zkrátka věčný boj konzervativců a národovců, kterým záleží na osudu tohoto státu, potažmo celého kontinentu, s naivními liberály a humanisty, kteří preferují morální kodex a humanistickou doktrínu, neboť jde o tzv. pilíře evropských hodnot, které se ovšem momentálně bortí pod náporem invaze vypočítavých netáhel ze zemí třetího světa. Zkrátka, již i ortodoxní liberálové z řad českých havlistů a z řad mladých studentů humanitních oborů VŠ začínají chápat, že jde o sebedestruktivní politiku, nicméně i nadále je tu snaha globálních elit vytvořit z české omladiny nemyslící stádo, které zde bude bezmyšlenkovitě vítat muslimské ekonomické parazity a pomáhat se začleňováním nezačlenitelných. Tento permanentní mediální brainwashing podporují vlády západních evropských zemí, mainstreamová media, neziskové organizace a významně se přičiňuje i multikulturní výchova žáků, jakožto součást školních osnov. To je ten důvod, proč zde kdejaký stádovitě uvažující mladý rádoby inteligent, po vzoru newspeaku, hlásá bludy o nebezpečných xenofobech a fašistech a kolektivně "hejtuje" pana prezidenta a ostatní, kteří se neschovávají za politickou korektnost a dokáží aktuální problém nazvat skutečným jménem. Jen hloupá ovce může tomuto sebedestruktivnímu multikulti brainwashingu důvěřovat a dokonce ty bludy ještě veřejně hlásat.(6.12.2015)

 • - Při natáčení nedošlo k žádným útokům na režíséra. Jak řekl režisér Tomáš Kratochvíl: "Já jsem se vždycky z toho nějak vykecal". (SZINAI)

 • - Dokument uvedený do kin v roce 2015 se dočkal 17 představení a navštívilo jej pouhých 51 diváků. Celkové tržby činily 5500 Kč. Film se tak stal vůbec nejméně navštěvovaným českým filmem za rok 2015. (venca163)

 • - Češi proti Čechům je autorský dokumentární film, který vznikal pod názvem GADŽO a popisoval život Gadža – bílého muže v romské komunitě. V průběhu natáčení a pobytem v romské komunitě se však mnohem více témat a konfliktů filmu točilo kolem soužití bílých Čechů a českých Romů. Film se natáčel v době eskalujících sporů, konfliktů, střetů a pro či protiromských demonstrací. (Zdroj: Bontonfilm)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace