Češi proti Čechům

Dokumentární

Česko, 2015, 88 min

Tomáš Kratochvíl
  • Selous_Scout

Film rozhodně doporučuji. Jde o ukázkový příklad kulturního bolševismu v akci. Jednou, až se budeme divit, jak jsme se tak snadno mohli stát otroky různých náplav ženoucích se k nám směrem od Středomoří, rádi si podobné výtvory připomeneme. Neboť takovéto "dokumenty", falšující realitu, k tomu metly cestu. Prostě dekonstrukce (rozuměj převýchova) ve filmové praxi. Předpokládám, že další Kratochvílovo dílko logicky a prostým vývojem dospěje k obhajobě věčných hodnot tolerantního islámu proti primitivním českým národovcům a jejich kněžourským spojencům. Na stará kolena, jako ceněný kulturtrégr České islámské republiky, bude Kratochvíl točit medailóny nejlepších prodejců Koránu na pražských nárožích.(26.11.2015)

• Stumbleine

Další z řady tendenčních "politicky korektních" dokumentů tohoto již známého neomarxistického agitátora, jehož výtvory jsou sponzorovány ze začleňovacích strukturálních fondů globálního prediktora a jeho sociálních inženýrů, kteří se nám tradičně snaží vštěpovat myšlenku, že češi jsou postkomunistický nemyslící plebs s fašizoidními tendencemi, neboť zde odmítáme nadále živit parazitické etnikum ždímající náš sociální systém, a protože zde odmítáme živit i jiné parazitické národy ze zemí třetího světa, které se momentálně do Evropy valí po statisících, aby se mohly následně přisát na sociální systémy bohatých evropských zemí a šířit zde své totalitní nereformovatelné náboženství, prostřednictvím kterého se v budoucnu pokusí vytlačit tradiční křesťansko-ateistickou kulturu z tohoto kontinentu. Je to zkrátka věčný boj konzervativců a národovců, kterým záleží na osudu tohoto státu, potažmo celého kontinentu, s naivními liberály a humanisty, kteří preferují morální kodex a humanistickou doktrínu, neboť jde o tzv. pilíře evropských hodnot, které se ovšem momentálně bortí pod náporem invaze vypočítavých netáhel ze zemí třetího světa. Zkrátka, již i ortodoxní liberálové z řad českých havlistů a z řad mladých studentů humanitních oborů VŠ začínají chápat, že jde o sebedestruktivní politiku, nicméně i nadále je tu snaha globálních elit vytvořit z české omladiny nemyslící stádo, které zde bude bezmyšlenkovitě vítat muslimské ekonomické parazity a pomáhat se začleňováním nezačlenitelných. Tento permanentní mediální brainwashing podporují vlády západních evropských zemí, mainstreamová media, neziskové organizace a významně se přičiňuje i multikulturní výchova žáků, jakožto součást školních osnov. To je ten důvod, proč zde kdejaký stádovitě uvažující mladý rádoby inteligent, po vzoru newspeaku, hlásá bludy o nebezpečných xenofobech a fašistech a kolektivně "hejtuje" pana prezidenta a ostatní, kteří se neschovávají za politickou korektnost a dokáží aktuální problém nazvat skutečným jménem. Jen hloupá ovce může tomuto sebedestruktivnímu multikulti brainwashingu důvěřovat a dokonce ty bludy ještě veřejně hlásat.(6.12.2015)

• Veskoslav

V pekle je speciální místo pro sluníčka jako je režisér této kýčoviny. Nevím, kde bere tu drzost či spíše odvahu toto točit. Ani bych se nedivil, kdyby tenhle sranec byl placen z Norských fondů nebo jiného zdroje sluníčkové síly. Kdybych žil někde, kde se s tímto druhem lidí neznal, možná by mi to přišlo zajímavé. Ale jelikož bohužel mám s tím zkušenosti, tak to opět ukazuje, že autor je další z druhu podlidí křížených mezi sebou incestním pářením mezidruhového množení velryb, delfínů a papoušků z rodu Pampelišek. Na film doporučuji zajít. Uvidíte, za co všechno se dají vyhodit prachy a co za lidi studuje pseudohumanitní studia na našich univerzitách. Před takovým člověk si maximálně odplivnout, ani za tu facku nestojí.(3.12.2015)

• - Při natáčení nedošlo k žádným útokům na režíséra. Jak řekl režisér Tomáš Kratochvíl: "Já jsem se vždycky z toho nějak vykecal". (SZINAI)

• - Dokument uvedený do kin v roce 2015 se dočkal 17 představení a navštívilo jej pouhých 51 diváků. Celkové tržby činily 5500 Kč. Film se tak stal vůbec nejméně navštěvovaným českým filmem za rok 2015. (venca163)

• - Češi proti Čechům je autorský dokumentární film, který vznikal pod názvem GADŽO a popisoval život Gadža – bílého muže v romské komunitě. V průběhu natáčení a pobytem v romské komunitě se však mnohem více témat a konfliktů filmu točilo kolem soužití bílých Čechů a českých Romů. Film se natáčel v době eskalujících sporů, konfliktů, střetů a pro či protiromských demonstrací. (Zdroj: Bontonfilm)