The Rental

Dva páry si na predĺžený víkend zarezervujú krásne sídlo na pobreží. Trochu ich prekvapí nepríjemný správca (Toby Huss), ale ten zakrátko zmizne a môže sa začať víkend plný prekvapení. Tie ale vôbec nebudú príjemné a vysnívaná dovolenka sa po malej chvíli zmení na teror. (Marceloo)

sadsammy

Mělo to dobrý potenciál, ale koncovka to všechno zničila. První polovinu filmu jsem přeskakovala, šlo to de facto velmi pomalu, posledních dvacet minut už se něco začalo dít a stalo to upřímně za nic. !!SPOILER!! Koncovka vůbec není jasná, proč, kdo a s jakým cílem to dělá není jasně, stejně jako propracovanost každé postavy je velmi slabá a potřebuje vetší pozornost. Námět také celkem typický, hru herců můžu pochválit a to je asi vše co bych mohla k tomu říct. Jako není špatný thriller, ale velmi nedopracovaný. ()

Mykie

Na prvotinu dost slusny. Prvni polovina vztahove drama, 3. ctvrtina psychoterror a v zaveru se konecne dostavi slasher. Tim jak je film poskladany, nasnimany a zahrany pusobi vysledek realne, jako neco, co by se bande o vikendu na chate opravdu mohlo stat. To film dela desivym a zajimavym, jistym zpusobem neotrelym. Dave Franco ma evidente nakoukano a chtel do zanru prinest neco noveho, coz se mu, dle meho nazoru, povedlo. ()