Jak vypadá domácnost rockové superstar Ozzyho? Co dělají jeho manželka Sharon nebo děti Jack a Kelly? V kultovní reality show nahlédnete do nejintimnějších zákoutí skutečného života rodiny Osbournovy! Ve čtyřech sériích, čítajících 51 dílů, budeme svědky každodenních aktivit kontroverzní rodinky, od běžných úkonů, jako je návštěva zubaře či plánování dovolené, přes kritické okamžiky, které představovalo Sharonino onemocnění rakovinou nebo Jackova odvykačka, až po Ozzyho nehodu na čtyřkolce, při níž málem zahynul. (oficiální text distributora)

Nivenx

Ozzy je skvělý zpěvák a muzikant. Tento pořad si myslím, že do odpadu nepatří. Občas se i člověk u toho zasměje. ()

Saishi

Opravdu jen z úcty k Black Sabbath a k Ozzymu dávám tu jednu všivou hvězdičku... jinak nevím co k tomu dodat víc, snad jen, že přestárlí rockeři s jejich "crazy" famílií asi neví co už dělat... ()

mandlova odpad!

hmmmm...reality show a rebel ozzy? Nevím, jestli se na něj vůbec dívají jeho fanoušci, vždyť jak jinak se dají ztratit iluze o idolu než ho vidět v teplácích, šourajícího se v bačkorách, slintajících do polštáře, který má skoro na vše nějakého asistenta a nezvládá ani svou rodinu...to má být ten divoch,co okusoval netopýrům hlavy? A pokud někomu připadá zábavné slyšet během jedné minuty tolik sprostých nadávek, kolik ani snad neznám...děkuji, já už na základní škole nejsem ()

Hallda

Pro haldu diváků nesympatická reality show. Pro mě ne! Přiznávám, že každá situace je vrcholem trapnosti a zoufalství, ale já chci další díl. Ale ne jeden. Ale dva a klidně další dvě série a bonusovky k tomu. Každý v ní asi hledá humor. Ja spíše zkoumám padající černou hvězdu...a to mě na tom celé baví. ()

Cracker

Väčšinu času je to celé odporné a pozerať sa na tých ožratých blbcov nieje zrovna žúžo. Na druhej strane keď to ide v Tv rád si pozriem ako to v takej rozmaznanej rodinke chodí. Ozzy to berie s nadhľadom aj keď ho tam nikto nepočúva, radšej si dá burito a ide spať :) ()

Corpsegrinder

Ježiši lidi to si děláte srandu ne? No asi ne protože vy vlastně srandu neznáte. O tomhle seriálu jsem vždycky slýchal samý sračky a jak se ukázalo nic z toho není pravda. Je fajn vidět že i Ozzy si prostě žije vlastní život, je to celý takový nenucený a přirozený a často hodně srandovní. Navíc jako správná rodina držej pospolu. I AM PRINCE OF FUCKING DARKNESS MAN. ()

Paity

Rodinná partička kolem senilního Ozzyho mě vážně neobměkčila. Jen mě to utvrdilo v tom, že oni nedělají nic, jen se poflakují a jedinný kdo tam trochu maká je Ozzy s parkinsnem, alespoň na něj vypadal. ()

Shogin

Miluji Ozzyho hudbu, jsem jeho velký fanoušek už hodně douho, ale to, že se Sharon udělali ze svého baráku a rodiny reality show, je podle mně opravdu ubohé a po většinou i trapné... ()

jasanka

Pokud si chcete trochu vymýt mozek, vypnout, a zjistit, že vaše rodina na tom přece jen až tak špatně není, tak vzhůru do Osbournových. ()

Chino odpad!

Sledovat, jak si Ozzy Osbourne neumí připravit popkorn v mikrovlnce, jak nadává svému psovi že mu pochcal nový gauč popřípadě jak strká hlavu do jeho prdele zatím ještě stále nemám zapotřebí. A to i přesto, že má Ozzy velice krásnou ženu a děti :-) ()

Kirman

Ozzyho uznávám jako muzikanta, ale říkám si "má tohle zapotřebí"? Asi to vydělává. Každopádně mě pohled do této panoptikální rodiny nic nového nepřinesl. ()

bull!nka

...dráždivá sonda do života Ozzyho...bez příkras, nejvíc mě pobavilo samé píp, píp...ale ten jeho život, dětičky, psi je děs běs, neměnila bych... ()

qVitek

Nevěřil sem, že to myslí vážně.Ale pak tam Ozzy narazil do kamery nebo udělal nějakou hloupost, že mu ten bod z lítosti prostě musím dát. Opravdu je ohromné, jak se někdo dokáže takhle snížit pro peníze. Ozzy tímto ztratil svoji hrdost, čest, nemůže se na sebe ani podívat do zrcadla...I za to máš bod, Ozzy, užij si ho ve zdraví...a už nikdy nedávej do huby netopýry ! ()