David Arquette se proslavil již v 90. letech 20. století jako herec v několika hollywoodských filmech. Po vítězství na velmi kontroverzním wrestlingovém šampionátu v roce 2000 byl ale označovaný jako nejvíce nenáviděný muž ve wrestlingu. David je však odhodlaný získat zpět svou pověst a sebeúctu ve sportu, který zastavil jeho slibnou hereckou kariéru. Riskuje své tělo a reputaci, aby získal vykoupení jako profesionální wrestler a nezastaví se před ničím. (Bospor)

Eldrick

David Arquette nezavadil 10 let o dobrou roli a trápí ho svědomí, protože před 20 lety mu prezident WCW, Eric Bischoff, zařídil na 12 dní titul WCW World Heavyweight Champion, za což ho wrestlingová komunita dodnes nenávidí. David, jakožto magor do wrestlingu od dětsví, se rozhodne tenhle škraloup vyžehlit a snaží se získat si respekt wrestlingové veřejnosti v lokálních zápasech nižšího mediálního zájmu. Stejná úroveň, kterou jsme mohli vidět třeba ve WRESTLERovi s Mickey Rourkem. Ačkoliv to nemá zapotřebí (po infarktu, dlouholetym chlastání), do tréninku a zápasů se vrhne s až nevídanou vervou a bude i krvácet. A to tak, že ho po jednom zápase musí jeho kamarád, Luke Perry (odpočívej v pokoji, Dylane!), odvézt do špitálu, protože mu cáká krev s krční tepny. Média jsou pobouřena, nechápou, proč to vůbec dělá. Ale David si prochází osobní katarzí a jeho žena s ním. Překvapivě upřímný a dojemný portrét poloblázna, jemuž sice vždy chyběl herecký talent, ale koule teda rozhodně ne. ()