Posedlý Marcus se snaží sám sebe přesvědčit, že je nejlepším služebníkem Sola. Proto se vydá hledat Paula. Otec s ostatními přistáli u jeskyně, aby se ukryli. Otec se dozví, že Matku oplodnil „stvořitel“ ve virutální realitě. Paul se rozhodne sabotovat modul, protože mu to Sol řekl. Naštvaný Otec se rozhodne pronásledovat cizince v kápi. (Varan)

Hopeman

Zjišťuji asi od 8mé epizody že tlačítko speed 2x je velmi dobrý pomocník....jinak během seriálu se u mě vyvinula silná antisympatie téměř ke všem postavám seriálu....netuším zda je to záměr tvůrců, ale daří se jím to. A ty emoce u androidů .....to je blé a brr....a že mamča vyprdne úhoře ....to je jak hadr do xichtu....no nic budu doufat že v Hollyúdu vznikne nějaké Hollystapo a pro ty scénaristy si přijde! ()

Kanty

WTF? Na začiatku zaujímavé a sľubné postupne tak ako napríklad Outsider to išlo úplne do riti no čo dodať ďalšia premarnena príležitosť natočiť dobré scifi a 2 séria no neviem neviem ()

Nostradamus6

Tak poslední díl byl tedy alespoň pro mě velkým zklamáním.....zůstalo po něm více otázek než odpovědí a to mě tentokrát dost vadí (ani sám nevím proč) a proto i přes všechny ty nezodpovězené otázky nemám bohužel pocit, že bych chtěl kdy ještě vidět i případnou druhou sérii...neboť jsem byl posledním dílem opravdu zklamán. Pro mě je konec posledního dílu až tak moc "otevřený", že by se v další případné sérii mohlo stát v podstatě ale úplně cokoliv... ()

maec

Cely cas som mal pocit, ze je to potajomky robeny prequel k Prometheus od Ridleyho. Spolu s hudbou este viac. SPOILER ALERT Spolu s cervom som si uz hvoril, toto urcite nie je nahoda. Ale potom ten cerv narastol a doslo sklamanie ()

AutiXrist

Jedna ⭐ za úvodnú pieseň lebo v 10tke niet čo ➕ hodnotiť, asi snáď len to je to už konečne skončilo🙄. Z nepoškvrneného virtuálneho počatia nakoniec nevzišiel ani ježiš android ale rovno 🐍 skrížený s Falkom. Zas sa len opakujem ako pri 9️⃣časti celý seriál skončil v WAP. Aj moje očakávanie o náleze Matkinýx 👀 šlo do 🍑. To je asi všetko, škoda rečí ▫️▫️▫️▫️▫️▫️ ()

howwolf

asi by tu měl hodnotit každý sám na sebe a ne se odvolávat na ostatní...je to mé hodnocení. Za poslední roky jeden z nejlepších seriálů. Protože tam nejsou tuny násilí, ale nějaké tam je. Protože to je sice ohraný sci-fi žánr, ale úplně jinak zpracovaný. Protože to není jen jeden žánr, ale několik dohromady dobře propojených. Za mě výborné výkony většiny hlavních postav jak dospělých, tak dětských. Dobře posazená hudba, dobře udělaná kamera. Samozřejmě jsem tam viděl slepé chvilky, a to asi proto, že dokonalost neexistuje. Takže celkově za mě 4 hvězdičky. A i když ten závěr byl takový "co že?", těším se na II.sérii. ()

jarod13

Úpně nevím, co napsat. Strašně zajímavý a zároveň kontroverzní seriál, přesto jsem nemohl odejít a musel jsem celou první sérii dokokat do konce. Milion zvratů. První série mi přišla jako "pilot" nějakého seriálu. Tak a teď to budete muset vše vysvětlit v dalších 30ti dílech, nebo nevím. Herecké výkony super. Mnoho dějových linií. Nikdy nevíte, kdo je vlastně hlavní hrdina, nebo hrdinka. Těším se na další sérii a musím říct, že mám očekávání, jako to vlastně dopadne a jak to bude dál. ()