poster

The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (TV seriál)

Komedie / Sci-Fi

Velká Británie, 1981, 6x30 min

Režie:

Alan J.W. Bell

Scénář:

Douglas Adams
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Paldini
  ****

  Poslední dva díly odehrávající se kolem událostí v Restaurantu na konci vesmíru jsou naprosto dokonalé a Cikorka Desiato je nejlepší hudebník všech paralelních světů. Avšak první čtyři díly jsou jen slabý průměr, takže celkově 70 %.(23.1.2005)

 • HellFire
  **

  Mel sem to stesti, ze sem drive cetl knihy a tenhle serial se mi vubec nelibil. Bohuzel.(3.1.2008)

 • paascha
  *****

  Je jasné, odkud fouká vítr na Trpaslíku. Stopařův průvodce jako kniha je zcela geniální, rozhlasová hra s Lábusem a spol je super, film je bezva a seriál je dobrý. Pořád ale i ten seriál zaslouží 5*, protože na ostatní pětihvězdičkáče stačí i s rukou víte kde:-)(12.12.2006)

 • Ramirez85
  **

  Tak přesně takhle filmová/seriálová verze knižní adaptace... vypadat nemá :-/ Kam se, potěš koště, poděl humor? Takhle nevypointované vtipy, u kterých jsem se při čtení lámal v pase, to se jen tak nevidí. Navíc ta čtveřice herců, to jsou nehorázná paka, největší škálu hereckých výrazů tu má snad Marvin. A to je to depresivní robot... Adamsův masterpiece je zkrátka nezfilmovatelný, ale nepropadejte panice, vždycky tu budeme mít po ruce knížky. A ručník, ofkórs ;-)(22.3.2015)

 • novoten
  ***

  Marvin, přesné citace předlohy, příliš násilné interpretace některých scén a tuny papundeklu. Ne úplně funkční adaptace, které ubližuje nevyváženost a chybí cit pro přepis na obrazovku.(17.10.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace