poster

The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (TV seriál)

Komedie / Sci-Fi

Velká Británie, 1981, 6x30 min

Režie:

Alan J.W. Bell

Scénář:

Douglas Adams
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xeelee
  ****

  Nepropadejte panice. O filmu jsem napsal, že si nějakým nepochopitelným způsobem zachoval ztřeštěnou atmosféru předlohy. U seriálu mě to ani trochu nepřekvapilo. Na tvorbě se podílel sám DNA, je to britskej počin a víc jsem vědět nepotřeboval :-) Britskej humor vládne! A tuny papundeklu minisérii sedly jako prdel na hrnec. Shlédnuto s ručníkem na krku na jeden zátah 25. května 2012.(26.5.2012)

 • gogos
  *****

  Knihu jsem necetl, videl jsem film, ktery se mi libil, ale todle je o mnoho a mnoho lepsi. Dokonale promakane postavy, dej, sranda, bezkonkurenci Stoparuv pruvodce a skvely Marvin. Je to fakt parada, shlednou tento vice nez trihodinovy opus najednou....(7.5.2007)

 • novoten
  ***

  Marvin, přesné citace předlohy, příliš násilné interpretace některých scén a tuny papundeklu. Ne úplně funkční adaptace, které ubližuje nevyváženost a chybí cit pro přepis na obrazovku.(17.10.2005)

 • Paldini
  ****

  Poslední dva díly odehrávající se kolem událostí v Restaurantu na konci vesmíru jsou naprosto dokonalé a Cikorka Desiato je nejlepší hudebník všech paralelních světů. Avšak první čtyři díly jsou jen slabý průměr, takže celkově 70 %.(23.1.2005)

 • EdaS
  ***

  Ke kultu Stopaře mám podivný vztah - pořád se snažím pochopit, proč ho mají lidi tak rádi a nedaří se a nedaří. :o) Knížku jsem četl dvakrát, teď jsem zkoukl i seriál BBC a pořád nechápu. Seriál bych nazval "odpovídající" předloze. Je tam všechno, je to stejně vtipné jako v knížce, bohužel na mě je tam těch fórů pořád málo, stačí porovnat třeba s výtečným Červeným trpaslíkem. Adams je k tomu hodně špatný vypravěč, chrlí ze sebe nápady, které bez ladu a skladu plácá k sobě. Fakt nevím, co na tomhle lidi fascinuje. Závěrem bych to shrnul: šestidílná série BBC nové fanoušky Stopaři nezíská, ty staré asi určitě potěší.(17.10.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace