The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (TV seriál)

Komedie / Sci-Fi

Velká Británie, 1981, 6x30 min

Alan J.W. Bell

Douglas Adams

Poslední dva díly odehrávající se kolem událostí v Restaurantu na konci vesmíru jsou naprosto dokonalé a Cikorka Desiato je nejlepší hudebník všech paralelních světů. Avšak první čtyři díly jsou jen slabý průměr, takže celkově 70 %.(23.1.2005)

Knižní série Douglase Adamse je naprosto dokonalá, její humor mě vždy dostane a je zcela mou krevní skupinou. Na seriál jsem se těšil, ale nic zvláštního jsem nečekal. Je dosti okleštěný, ty nejvtipnější věci jsou doslova ocitovány z knihy, ale je snad sušší než knihy samotné -- nebo alespoň jakýmsi jiným způsobem sušší. O speciálních efektech či technické kvalitě snad ani psát nebudu -- tohle prostě člověk musí brát z nadhledu. :) Ovšem pokud máte knížky již několikrát přečtené a chcete si zavzpomínat, těchhle šest dílů vás jistě potěší. ;)(8.3.2009)

Je jasné, odkud fouká vítr na Trpaslíku. Stopařův průvodce jako kniha je zcela geniální, rozhlasová hra s Lábusem a spol je super, film je bezva a seriál je dobrý. Pořád ale i ten seriál zaslouží 5*, protože na ostatní pětihvězdičkáče stačí i s rukou víte kde:-)(12.12.2006)

Don't panic!(6.6.2016)

• HellFire

Mel sem to stesti, ze sem drive cetl knihy a tenhle serial se mi vubec nelibil. Bohuzel.(3.1.2008)