Loď uvízne v mlhovině, která je domovem mimozemského vědomí. (SkyShowtime)

tata22 odpad!

Tak jsem si říkal, že horší už to snad být nemůže ale tohle je vrchol. Episoda pro děti do 10 let. Nechápu proč tohle fanouškům ST dělají. To je pomalu na trestní oznámení. Takhle poničit kdysi chloubu sci-fi světa. Je mi smutno, hodně smutno. To hraničí se zločinem. Proč, panebože proč ????? ()

lu.ger

jako jo, vlastně to bylo postupně příjemnější a příjemnější až docela dojemný a vastně i zábavný... a zajímavý rozloučení s případem, kterej neměl moc šanci se jinak vyrealizovat do vytracena... takže super ()

probablito

Je to síce "bottle show" epizóda, ale za mňa absolútne boží "bottle show" epizóda. Prvá polovica, kde sa ešte predvádzala Christina Chong a bol tam aj viac Anson Mount, mi ale pripadala maličko lepšia, v tej druhej je ale zase viac Hemmer, takže sa zase až tak nesťažujem. ()

mp5991

Ještě tak v půlce dílu jsem to viděl na 3* z milosti (protože uznávám, že to furt zapadá do konceptu starších Star Treků a i tam patřil tenhle typ dílů k nejslabším.) Závěr to naštěstí vytáhl hned o několik úrovní výš a tak si myslím ty 4* zaslouží. Zatím se tomuhle seriálu daří dokazovat, že i v dnešní době se dá natočit správný Star Trek a dokonce v některých ohledech i vylepšit, tak snad to vydrží. ()