Obojek

(neoficiální název)

Akční / Drama / Sci-Fi / Thriller

USA, 1991, 100 min

• Enšpígl

To je nápad, bych dával obojky poslancům kdo by opustil sněmovnu bez práce --bum !!!(30.8.2006)

Zajímavý nápad, ale už si ani nevzpomínám, kolikrát v nějaké obměně použitý a už vůbec z které sci-fi povídky je vykradený. Ale zbytek příběhu je správně překvapivý, takže se i docela zabavíte.(15.5.2003)

Slušný nápad. 60%(27.12.2009)

No iste, to by nebol Lewis Teague, režisér ALIGÁTORA. Ani charizmy vtedajšej hviezdy Rutgera Hauera a manželky Toma Cruisea, Mimi Rogersovej, mu nezabránili nakrútiť ukážkové akčné béčko s mizerným rozpočtom. Samotný nápad s vybuchujúcimi obojkami nemá chybu, ale natiahnuť ho na sto minút... Skôr 40%, keď už.(1.1.2005)

Nenáročné béčko, které mě hlavně v první části, kdy hlavní hrdina tráví nucený pobyt ve vězené, dost bavilo. Tušil jsem že se bude pokoušet o útěk, ale stejně mě notně překvapilo že se tak stane již po 40 minutách. Film rozhodně zajímavý a pro fandy Rutgera Hauera samozřejmost. PS: Scéna s autobusem mi okamžitě připomněla Nebezpečnou rychlost.(20.7.2009)