Epizody(56)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
-
Episode 21 (E21)
-
Episode 22 (E22)
-
Episode 23 (E23)
-
Episode 24 (E24)
-
Episode 25 (E25)
-
Episode 26 (E26)
-
Episode 27 (E27)
-
Episode 28 (E28)
-
Episode 29 (E29)
-
Episode 30 (E30)
Hrají
Agata Piotrowska-Mastalerz
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Marek Pituch
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Král Varšavy (2020) (seriál)
Velká voda (2022) (seriál)
Maksymilian Piwiński
Nejlepší seriály:
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Tadeusz Pluciński
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
0:1 do poločasu (1969) (seriál)
Stefan Popkowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Zločin (2014) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Marek Prażanowski
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Łukasz Pruchniewicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Krzysztof Radkowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Lekarze (2012) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Przemysław Redkowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Lekarze (2012) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Maciej Robakiewicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
DNA (2019) (seriál)
Drž se (2022) (seriál)
Maksymilian Rogacki
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Julia Rosnowska
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Ripper Street (2012) (seriál)
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Małgorzata Rudzka
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druga szansa (2016) (seriál)
Adam Siemion
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Joanna Sienkiewicz
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Natasza Sierocka
Polsko
Nejlepší seriály:
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Marcin Sitek
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Chyłka - Kasacja (2019) (seriál)
Zmizení (2018) (seriál)
Iwona Sitkowska
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Ultrafialoví (2017) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)