Ryan Chang (Jason Scott Lee) je policistou TECu, Společnosti pro kontrolu času. V roce 1945 zabránil ze správné cesty zbloudilému Brandonovi Millerovi (Thomas Ian Griffith) zabít Adolfa Hitlera odstraněním jeho manželky Saši (Tricia Barry). Pak mu trvalo dva roky, než dostihl a polapil všechny ostatní členy jeho bandy. Jenže Miller z vězení uprchl a dělá všechno proto, aby své původní plány splnil a svou milovanou oživil. Aby se mu to podařilo stačí se zbavit Ryana. A to pokud možno ještě předtím, než vůbec do TECu vstoupil... (monolog)

Aditu

Opravdu velmi průměrný akční snímek. Scénař místy ujíždí, ale vynahrazuje to pohled na sympatického záporáka, i hlavního klaďase. Kdo by moc chtěl přemýšlet o cestování v čase, o tom, proč se ti lidé chovají jak se chovají a proč vůbec dělají, co dělají...no, moc by nepochodil... ()

Likan7

Jednička vypadá po shlédnutí dvojky najednou sakra dobře. Lee je ještě horší herec než Van Damme. Scénář tu je prostě pitomej, akce (myšleno pár kopů) až na konci a kulisy televizní. Nuda a hloupost, která naštěstí natolik krátká, že Vás ani nestačí moc dlouho nudit. Než se totiž nadějete, je konec. A přitom ten svět má takový potenciál! ()

horor2

Jasona Scotta Leeho mám rád, ale tady toto pokračování mi vůbec nesedlo. Bohužel, pár skoro světlých momentů by se možná našlo. Bída. Kdyby to nevzniklo - nic by se nestalo. ()

Domas88

Jasně béčko, ale to neznamená že to musíte úplně zkazit, jen tady se to opět povedlo, nevadí jednou a dost. ()

Logout

Pro mě jednička zůstává nejlepším filmem s mým oblíbencem JCVD, takže jsem u dvojky neměl přílišná očekávání, ale nakonec jsem byl celkem překvapen. Jedná se o průměrně kvalitní direct-to-video film a i když velká část časových paradoxů při hlubším zamyšlení nedává smysl, koukat se na to dalo, začínalo to, končilo to a mezitím byl děj. U mě průměr, takže tři hvězdy. ()

mansonn

No páni.Teda povedal som si že si pozriem druhý diel ,že však hádam sa to bude dať pozerať.Miešate filmový kokteil a máte JS.Leeho a stroj na cestovanie časom a očakávate že urobíte aspoň B film.Takže zabránil atentátu na hitlera,potom sa preniesol v jednej scéne na divoký západ...kde ozaj vyzeral ako ninja korytnačka v strašiakovom kostíme.Dejová línia sa asi tvorcom poprehadzovala a už som to nestíhal sledovať a pri každej akčnej scéne sa Lee tváril ako by chytal kopu hnoja ...ozaj herec ktorého som si oblúbil vďaka Rapanui ale teraz ma dosť sklamal.Tu jednu hviezdu majú za peknú blondýnku ()

TheNail

Klasický bezduchý akční béčko.. Neurazilo, ani nenadchlo..Lee je docela sympaťák, ale taky to dost způsobil Martin Stránský. ()

Terminator666

Ano, dá se říci, že je mnoho lepších filmů. Ano, dá se říci, že je to jednoduchá mlátička. I tak je to film na který se dá dívat. Myslím, že je to ideální kandidát někdy na nedělní odpoledne. Snímek není náročný na pochopení a zahrnuje hodně akčních scén, které mi přijdou jako vystřižené z filmů Jackieho Chana. Navíc má zvláštně otevřený konec, takže se na film dá dívat pořád dokola. ()

Patt1

..ked som pozeral 1, dobre som sa bavil, pretoze pokus o cestu do minulosti a riesenie zmeny buducnosti mi tak trochu pripadalo pritiahnute za hlavu, niektore detaily neboli tak celkom dotiahnute a nepomohlo tomu ani hviezdne obsadenie Van Damma. Tohto herca mam celkom rad, ale aby sa buducnost menila len na zaklade "vacsich" zmien a tie mensie ostali nepovsimnute, mi pride tak trochu nelogicke, pretoze aj malickost dokaze zmenit vela veci. Pri dvojke som cakal nieco podobne, no tu to bolo prehnane este viac. Ak sa bude doma vecer niekto nudit, na pohodovy vecer je to ako lahka komedia dobre...ale zazraky necakajte... ()

PORTER44

Podprůměrné sci-fi se slabými hereckými výkony,slabými efekty a nudným příběhem.Ani režisér se moc nevytáhl,pár akčních scén docela ušlo jinak nic moc. ()