Held

Manželský pár je vystaven zkoušce, když jsou drženi jako rukojmí v izolovaném rekreačním pronájmu, kde jim cizí hlas přikazuje každý jejich krok. (JasonCZ)

Kienast

Celkový nápad je skvělý, proto zamrzí, že se tvůrci zarazili na půl cesty, víc se neodvázali a nesehnala se sympatičtější ústřední herecká dvojice. Dále bych to zrovna neoznačoval za horor, ale jedná o solidní thriller se zajímavým námětem. Od tvůrců "Šibenice" jsem čekal mnohem horší výsledek. 6/10 ()

borec999

Home invasion, kde sa hlavní hrdinovia nesnažia ubrániť dom, ale ubrániť sa "inteligentnému domu" a utiecť z neho. Netradičný námet , minimalistické spracovanie o 3-4 hercoch a veľmi light horor, resp. skôr triler. Herecky aj režijne priemerný, v závere s pointou a vysvetlením, ktoré som čiastočne čakal ale aj nečakal, resp. som sa mojim odhadom trafil len čiastočne. Nebyť zaujímavého vyvrcholenia na konci, tak by Held bol zrejme iba zabudnuteľným filmom. Po nádejnom úvode sa totiž nie a nie poriadne rozbehnúť, a to hlavne kvôli tomu že pokyny hlasu v dome sú väčšinu stopáže príliš soft (Otvor dvere žene, urob manželovi večeru, to naozaj nie je veľmi napínavé...) Avšak ako som spomenul, záver celkovému dojmu veľmi pomohol a vďaka nemu to nakoniec za 1 videnie stálo. Celkovo však režisérska dvojica Travis Cluff a Chris Lofing s týmto hororom určite nespraví dieru do sveta a to ani v dnešnej dobe slabej konkurencie. 55% ()

HonzysKISS

Tak tohle mě vážně zklamalo. Čekal jsem od toho, že to bude mluvící barák jako v jednom dílů ze Simpsonů, kde ten domov ovládal program, který je měl postupně zabít. Jako že hýbal třeba se spotřebiči, nebo měli vraždící vysavač, ale v tomto filmu je jen obyčejný barák s repráky a kamery. Nápad sice fajn, ale to je opravdu to jediné dobré. Přimhouřil bych oči, Kdyby ta ženská byla aspoň pěkná a nevypadala jako chcíplá hruška. Závěr je taky strašně směšný. 15/100 ()

Vabr

Pěkný moderní originální thriller. Postavy jsou sympatické a přechod do fáze zajetí v domě přijde ve správnou dobu. Jen škoda, že průběh je trošku vleklý, mohl být zpestřený větším množstvím událostí. Avšak poté nadejde plot twist, který tomu zase dodá pořádnou šťávu a až do samotného konce je film dost napínavý. Jedna část plot twistu je sice lehce předvídatelná, ale odůvodnění toho všeho je skvěle promyšlené. Film jsem si užil, byla to příjemná zábava. VYHODNOCENÍ: KDYBY RADŠI STRÁVILI VÍKEND V PRAŽSKÉM METRU 🚇!!! ()

Shanen29

Natočit tohle smyslu zbavený režisér,jeden by možná přežil...dalo se z toho vytěžit maximum špatností a zvrhlostí,....ale opět nic co by zaujalo. ()

Mamlas

Stará, škaredá, manipulativní a nevěrná baba má nejen, sice mdlého rozumu, ale namakaného chlapa, ale z nějakého neuchopitelného důvodu ještě mladšího milence. S manželem si pronajmou takový luxusní barák, že tam asi stráví pár dnů... Následný děj je nudný a nenápaditý, pointa plně očekávatelná. A ani konec nebyl vůbec podle mých představ. Nic moc. P.S. Divím se, že to nerežírovala žena. (13%) ()

jouzy odpad!

Jakým právem tyto sračkofilmy nazývají hororem, hnus, odpad, kravina, nuda. Tři producenti a vyberou do sračkofilmu ty nejodpornější herce na planetě. Grc nejvyššího kalibru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

brasek

Nebavia ma takéto filmy. Herecky šeredné, bez atmosféry. Neviem čo je na príbehu strašidelné aby to bol horor. ()

Ace.A.T.L.

Na béčkovej film docela fajn. Sice je to předvídatelný, pro šikovnýho diváka je to jasný od začátku, ale i tak se na to dá koukat a jen se čeká, kdy se to rozlouskne. Myšlenka fajn, zpracování spíš lepší průměr, ale ono se s tím moc dělat nedá, aby to nebylo přeplácaný. Za mě slušný 3* a DOPORUČUJU ()

Accuphose

Říkal jsem si, ty jo první půlka super a pak se tam začaly dít nesmysly. Jenomže poté přijde zajímavý zvrat a celé se to hezky vyjasní. No ale celkově to není nikterak originální, aby si to zasloužilo víc než 3 hvězdičky.... Nicméně doporučuju zkouknout. ()

naytsirk

Škoda toho obsazení, vůbec mě nebavili…jinak to nebylo špatný, barák solidní, některý scény taky, prokouknout se to nedalo hned od začátku….ale to obsazení…škoda ()