Emilia chce po smrti matky prodat její dům. Jeden zájemce ji neodolatelně přitahuje a nabídne jí hru, při které si budou vzájemně plnit své fantazie. Jenže Emilia je vdaná. (oficiální text distributora)

Inyanga

Freud by měl z tohohle filmu radost, někomu může připadat jako zajímavý psychologický pohled do snů a fantazií vdané ženy a někdo v tom možná objeví lehkou a neagresivní erotiku. Já jsem očima tlačil ručičky hodinek a toužebně vyhlížel závěrečné titulky. Ty 2 hvězdičky jsou jen za vcelku zajímavou "šťabajznu" José Way v hlavní roli Emilie. ()

LiVentura

Od Nizozemců toho mnoho nepřichází, toto splňuje klasický průměr, zajímavé, erotické, místy však strnulé.. ()

MiaMoonlight

Jednoduše řečeno, zfilmovaná nevěra ženy s trochou toho dramatična v poslední čtvrtině a snahou o psychologii všech postav (což se zdařilo jen tak napůl). Jemně podprůměrné, tak na to večerní posezení u televize je to jako dělané. ()

hans500

Z nizozemska se k nám moc filmů nedostává, je tedy škoda že to tentokrát musel být zrovna tento průměrý snímek. ()