Campbell

Další verze "čarodějky", která je v Mexiku hodně populární. Viděl jsem tuším 2 verze a obě byly zklamání a tak jsem čekal že tahle starší verze by mi mohla ukázat jak natočit kvalitní horor o čarodějnici. Nicméně to dopadlo stejně jako předešlé dvě verze. Je to děsně utahané, naprosto nehororové, spíše se jedné o komorní drama. Jediné co film zachraňuje je konec který je hodně slušný a i hororový ale to předtím je prostě utahaná nuda. Aspoň maska čarodějnice byla více než slušná. ()

Oktavianus

Jak jedním slovem charakterizovat tento film? Pomalý. La Bruja je především pomalé drama lehce říznuté prvky thrilleru a jemně i sci-fi (vědec, co dokáže lektvarem změnit skutečnou obludu v krasavici), kde se všichni pomalu hýbou, pomalu mluví, pomalu vyslovují a pomalu jednají. A to není legrace, dívat se na to 90 minut. A druhou zajímavostí je, že ačkoli jde o mexický film, tvůrci se údajně inspirovali "balkánskou legendou", odehrává se to v Maďarsku a snědí kníratí Mexičani si říkají Fedor, Gabor, Paulescu a komtesa de Novak. Příběh je prostinký a předvídatelný, ne však špatný ("lidové" soudy), ale to tempo, to tempo! ()