Nebezpečný

Bývalý zločinec Dylan byl podmínečně propuštěn na svobodu. Když za záhadných okolností zemře jeho bratr, rozhodne se odhalit pravdu a zjistit, co skrýval. Půjde přitom však o život i jemu... (TV Prima)

borec999

Námet (nájomný zabijak ktorý nedokáže cítiť žiadne pocity sa snaží po smrti brata vylepšiť vzťahy so svojou rodinou) nie je najhorší, akcie je však ako šafránu a spracovanie ťažko béčkové. Mladý Eastwood v hlavnej úlohe mi nevadil, Tyrese Gibson a Fameke Janssen sú len do počtu a zahrali si sotva pár minút no a Mel Gibson vo vedľajšej úlohe terapueta sa síce snaží, ale nemohol som sa zbaviť dojmu že podobné role sú pre herca jeho kalibru zbytočné. Celkovo je to presne tak na 2,5* a film, ktorý sa dá sledovať bez väčších problémov, ale rozhodne nikoho neoslní. V porovnaní s Miliónovým hurikánom či Fatmanom (posledné 2 flmy Mela Gibsona) je to však asi o kúsok lepšie. 45% ()

PlysovyMacko

Pomerne nudný film o gangsteroch, ktorí počas pohrebu svojho kumpána obsadia ostrov, aby si vyzdvihli svoj podiel. Medzitým ich jeho brat všetkých vybaví. Vadilo mu, že celý film sa odohráva v tme. Páčil sa mi vzťah psychicky chorého hlavného hrdinu a jeho psychiatra na telefóne - mohol byť viac rozvinutý. Mel Gibson je vo filme dokopy päť minút. ()

ostravak30

Mezi podobnými filmy v nichž se pohybují pořád titíž herci (Mel Gibson, Bruce Willis, Dolph Lundgren či Steven Seagal aj.) to zas jako takový průšvih nevidím. Pravda, opět je tu už tolikrát použitá zápletka muže, zdánlivě vinného, který je vlastně nevinný a divák to teprve musí odhalit stejně jako bezpečnostní orgány, které po něm jdou. Do toho se motá tajemný maják a podsklepení. Má to jisté napětí a docela i atmosféru tajemného, podivného místa. Minimálně herecký výkon Scotta Eastwooda není nejhorší. Málo logiky mi dávala role Famke Janssen, která většinu času strávila na cestách a když konečně dorazila - postřelili ji. Stejně tak role M. Gibsona nebyla tak výrazná, aby ji nemohl hrát kdokoli, vždyť místy působila jako komediální zpestření. ()

Martin741

Reziser filmu Grizzly Zabijak 2015  natocil dalsi nudny plany podpriemerny tupy akcnak, kde ukecal stareho este ciperneho deda Mela Gibsona a mladeho Vychodneholesa. Dedo Gibson si odrapotal to svoje a mal na haku, no a mlady VychodnyLes sa snazi ist v stopach svojho tatku - no nema, na to, ne, ne. Stary pan VychodnyLes je len jeden, z jeho potomkov neprerazi uz asi nik  : 20 % ()

Rominator

Dylan Forrester (Scott Eastwood) jede na pohřeb svého bratra, který náhle zemřel. Vše se zkomplikuje v momentě, kdy dorazí Cole (Kevin Durand) se svými kumpány... Film se vzhledem k minutáži strašně vleče. Osmdesát minut by bohatě stačilo. Co bylo ve filmu špatně? Psychický stav Dylana Forrestera měl být více rozveden, aby jeho chování dávalo větší smysl. Divák by se měl dozvědět mnohem dříve důvod Coleovi návštěvy, protože to trvá víc jak hodinu. Proč? Mel Gibson hraje ve vedlejší roli doktora Alderwooda, přítele na telefonu, který se snaží Dylanovi pomoci svými radami. HODNOCENÍ 30% ()