There Is No "I" in Threesome

všechny plakáty

Necrotongue odpad!

Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa. Myslel jsem si, že si pouštím dnes už druhý snímek s podobnou problematikou, ale nezaregistroval jsem, že jde o jakýsi dokument, takže jsem ztratil hodinu a půl života při sledování tohoto paskvilu. Právě jsem si ověřil, že když tvůrci obsadí do filmu vzhledově nezajímavé až odpudivé jedince (přičemž mi nastrkují před oči veškerá zákoutí jejich fyziognomie), nechají kolem všech těchto figur odvíjet příběh, který je zajímavý asi jako kámen v pustině, a všechno to točí na mobilní telefon, nejedná se o můj šálek kávy. A já debil u toho seděl až do konce... Odplivl bych si sám nad sebou, ale na takového blba je mi líto plýtvat slinou. Mé hodnocení je ale samozřejmě čistě subjektivní, nepochybně se jedná o umělecké dílo, které divákovi umožní vhled do životní problematiky, jež pro něj bude v mnoha ohledech něčím novým, jde jen o to, že jsem příliš přízemním a needukovaným jedincem. / Poučení: Neexperimentuj a jdi radši na ryby. ()

CampaHD

60% - zvláštna ale zároveň zaujímavá sonda do odvahy i bolesti jedného zúčastneného. Je fajn experimentovať len otázka hraníc je na každom, tu mal hranice každý inde a možno to bola len láska. Každopádne zdieľam presvedčenie, že už práve ak ste manželia a máte už deti , sa hranice tvoria jednoduchšie a spoločné nie alebo áno sa tiež vytvára jednoduchšie. ()