• Fantasy

Gran Turismo (2023)

75% , Dalo sa vytlačiť viac ale ono im stačilo točiť do 10 000, nech im ten motor nebuchne ...

Bledé modré oko (2022)

65% veľmi pútavá atmosféra a geniálne fungujúci Bale, jeho kamarát Edgar asi sral každého, je proste fakt chudák čudak, len pri pohľade na pravého Poeho, asi nebolo možné vybrať lepšiu podobu. Celkovo ale tomu chýba v druhej polovici spád a to počiatočné tajomno. Ja som ale bavil.

KIMI (2022)

60% slušný materiál a chýbalo tomu ako celku dosť. Nezachránila to ani sympatická hlavná postava.

Snafu: V háji jako obvykle (2023)

50% nechať ich viac spolu, prvých 40 min preskočiť a použiť všetko čo bolo ako nepodarené v titulkoch. A možno by to malo 65% , furt menej ako Jackyho vek, skoro 70, klobúk dole.

První člověk (2018)

85% ide to aj bez ovácie a dokonalosti prikrášľovať vydarené, ono nás vždy niečo posúva vpred a táto sonda do rodinnej duše ktorá stratila niečo väčšie ako je Mesiac , poteší a zabolí. Dokonalosť film tkvie v jeho smútku a bolesti normalnosti, toho co je často neviditeľné a my máme možnosť, nahliadnuť na to. A práve preto tam ta vlajka nebola. Ako dobre. A klobúk dole za stvárnenie pani Amstrongovej.

Želvy Ninja: Mutantí chaos (2023)

75% veľmi pôsobivá animácia a zjavná inšpirácia spidermanom od Moralesa. Často cool reči fungujú na publikum 10+. Do prvej polovice to funguje super, potom je to trocha chaos. Každopádne je tu ukážka, že sa to dá inak. Idem si objednať jednu salámovú ....

Stvořitel (2023)

65% emocionálne i vizuálne veľmi bohaté, trošku iný casting to chcelo ale mne sa to cez tú sadu chybičiek i tak páčilo