Anne Boleyn

• Kanada Anne Boleyn

Epizody(3)

Wade odpad!

Tak je to tady byl jsem zvědavý jak se przní a přebarvuje historie tak jsem si dal jeden díl a bylo mi na zvracení. Nedokážu pochopit co v hlavě mají tvůrci když dají takové obsazení a už vůbec nedokážu pochopit jak moc dementní musí být Jodie Turner-Smith když vezme tuhle roli. Celé tohle "dílo" si zaslouží jen zapomenout a nejen kvůli obsazení, ale i za vše ostatní. Každopádně doufám, že se dočkám filmu Martin Luther King vs Barack Obama v hlavních rolích Vin Diesel a Jason Statham. ()

oveckaoa odpad!

Dnes si dáme historické okénko takhle vypadala Anna Boleynová ve skutečnosti https://cs.wikipedia.org/wiki/Anna_Boleynov%C3%A1 a pokud se podíváte do fotogalerie zjistíte jak vypadá v tomhle filmu. Je zvláštní , že černé postavy bílí herci hrát nemůžou proč nehraje třeba Martina Luthera Kinga běloch? Je otázka času kdy bude hrát i takovou Kleopatru černoška smutné kam to filmografie dotáhla. ()

Morholt

Snažil jsem se oprostit od hysterie, která zavládla poté, co prosáklo na veřejnost, že anglickou královnu z 16.století bude hrát černá herečka. A myslím, že se mi to i podařilo. Problém je v tom, že o Anně Boleynové už bylo napsáno a natočeno vše, co napsáno a natočeno být mohlo. Tvůrci tak fakticky nemohli přijít s něčím novým či neokoukaným. Leda by to pojali jako fantasy. To samozřejmě neudělali a tak se tu odehrávají notoricky známé události bez špetky vlastní invence. Pokud jde o hlavní herečku, tak není problém v barvě pleti, ale v tom, že je nevýrazná. A totéž se dá říct i o zbytku castingu. Kulisy jsou líbivé, kostýmy také a technická stránka věci má úroveň. Jenže pro někoho, kdo viděl Tudorovce, Wolf Hall či Královu přízeň, to je o ničem. Někomu, kdo do toho jde tématem nepolíbený, se to může i líbit. Pro ostatní to bude ztráta času. 25% ()

Arsenal83 odpad!

Liberálna idiokracia zúri okolo nás naďalej, užívateľ goodnic známy svojou úbohosťou ducha sa k nej ako správny rektálny speleológ prihlásil. Tešiť sa z prepisovania histórie len aby som vyhovel nejakým pseudokvótam sa môže len krajný libtard. Z jasne definovaných historických postáv budeme robiť černochov a na dvor dáme stádo buzerantov a lesieb, pretože u Henricha VIII. to isto bolo tak. Tento seriál je extrémistický. Extrémne vnucuje politickú korektnosť. ()

666teen odpad!

Ráno jsem poklekl před naší domovnicí. Zapomněl jsem odcovidovat zábradlí. BLM.  Je o tři odstíny tmavší, než já. Moje drahá štuka má kliku. Opaluje se, takže ta kráva domovnice musí pokleknout. BLM...no, nebudeme blmout a k věci. Neuvěřitelná rasistická sračka všech sraček. To fakt nemáme nějakou echt epickou vyprávěnku z centrální Afriky? Napadá mě jedna taková, lidová. Umaknecht, náčelník se potřebuje zbavit celého kmene Knechtumů. Tak je v záchvatu milosrdenství, místo umístnění na jídelníček, naloží na kolem plovoucí uhuhmocmocvelkou loď. Plnou bílejch devilů. Což je super byznys. Za každého souseda vyfasuje korálek. Příště množná i zavírací nůž....Že je to nuda a legrace to bude až na moři? A koho to sere? Praotec Cikán by z vás dostal záchvat. MeToo. ()

• Zda má ztvárnit Boleynovou se herečka dlouho nerozmýšlela. „Scénář, který Eve připravila, mě okamžitě zaujal. Zkoumá se v něm nesmírná síla Anny Boleynové, její smrtelné slabosti a zranitelnosti,“ prohlásila Jodie Turner-Smith. (Duoscop)

Nový Star Wars seriál nabírá další hvězdu

Nový Star Wars seriál nabírá další hvězdu

07.09.2022

The Acolyte, nadcházející Star Wars seriál zasazený poprvé do období dávno před prequelovou trilogií v éře tzv. High Republic, nabírá další hvězdnou posilu. K dříve oznámené Amandle Stenberg … (více)

Prequel Zaklínače přišel o hlavní hvězdu

Prequel Zaklínače přišel o hlavní hvězdu

08.04.2021

Prequelová minisérie Zaklínače The Witcher: Blood Origin čerstvě přišla o herečku v hlavní roli. Začátek produkce na seriálu se totiž posunul, a nadějné herečce Jodie Turner-Smith tak náhle kolidoval… (více)