Zhýčkaný spratci

Tři rozmazlení sourozenci si musí začít vydělávat na živobytí. Jejich bohatý otec totiž předstírá, že o všechno přišel, aby jim dal cennou lekci. (Netflix)

Střelec17

Film vychází z Mexického filmu Smetánka v bryndě. Tady jde bohužel o přesnou kopii originálního filmu, od postav, až po zápletku a filmaři nepřišli s ničím novým. Natočit přesnou kopii filmu a nepřijít s ničím novým, považuji za amatérismus a slušný režisér by se něčemu takovému vyhnul. Originál se mi líbil daleko více. Ve výsledku se na to dá podívat, přece jenom je to kopie jiného filmu akorát s jinými herci, ale i tak jsem se u toho nebavil tak jako, když jsem poprvé uviděl originál. Pozitiva: Alespoň vyměnili autobusy za rikše. Negativa: Není třeba si pouštět tento film, když je originál lepší. ()

mia.com

Obycejny, ale prijemny filmik se stopazi tak akorat. Takovehle temata promen mam rada, takze za me fajny prumer na jedno shlednuti. ()

ricardo2803

Další poměrně vtipná a svěží francouzská komedie. Žádný trhač bránice, ale pro zimní odpoledne pohodovka. Na tohle bych šel i do kina. ()