Atraktivní Giulia Medici (Janet Agren) navštíví policejního komisaře Verrazzana (Luc Merenda) a požádá ho, aby znovu prošetřil smrt jejího bratra Waltera, která byla prohlášena za sebevraždu. Giulia podezřívá švagrovou Coru (Maria Baxa), která zdědila všechny peníze a navíc se měsíc po smrti svého muže znovu provdala. Kromě rodinného kruhu mrtvého se Verrazzano zaměří na sázkařské podsvětí a lichváře, kde se Walter netěšil právě dobré pověsti. (curil)

Karlos80

Italský režisér Franco Prosperi je notoricky znám svým Rape and Revenge kouskem "Last House On the Beach" on ale natočil za svou kariéru i několik poliziesco filmů, tento patří k těm jeho pozdním a zároveň tím úplně posledním. V hlavní roli ikona žánru Luc Merenda jako inspektor Verrazzano, který je pověřen vyšetřit podezřelou sebevraždu bratra své dívky Janet Agren. V žánru je toto temné a velmi okrajové poliziesco dobrý standart, ničím nevybočuje, nezklame, ale taky nijak zásadně nepřekvapý. Není tu nic co by stálo za to, typická rutina ale ne kdovíjaká. Všecko je tu hodně průměrné, včetně hlavních výkonů, intenzivní akce v kombinaci s opravdu úděsným aj dabingem s nějakými těmi disco čísly, mě tentokrát moc nevzala, ale některé fanoušky euro-trash možná film zaujme něčím zcela jiným. ()