foto

Ara Celi

  • nar. 31.5.1974 (42 let)
    El Paso, Texas, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Ara Celi je americká herečka působící v americkém filmu a televizi a je pravděpodobně nejvíce známá díky roli Ampaty Gutierrez z druhé série BUFFY, PŘEMOŽITELKA UPÍRŮ.

Ara se narodila jako Araceli Valdez v Texasu, a má 5 sourozenců. Navštěvovala střední školu JM Hanks, promovala v roce 1992. Na střední škole i na univerzitě vystupovala ve školních hrách. V 18-ti letech se přestěhovala do Mexika, po třech měsících se rozhodla přestěhovat do Los Angeles, kde si zahrála jako host v seriálu SAVED BY THE BELL: THE COLLEGE YEARS. Jako host se objevila ve více seriálech. Z filmových rolí jí pak můžeme vidět ve filmech AMERICKÁ KRÁSA nebo MACHETE.

V roce 2000 se provdala za finančního poradce Roberta Godinese a o šest let později se přestěhovali do Texas Hill blízko San Antonia, aby zde založili rodinu. Což se jim nakonec podařilo – mají spolu dvě děti, chlapce a holčičku. Celi je mluvčí pro místního automobilového prodejce.

Veronika "wertcha" Fojtikova

Herecká filmografie

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace