Smrt na Nilu (2022)

Takto zničiť klasickú detektívku od Agatha Christie! Museli tam pridať lesbický pár, a anglický klub v 1937 plný černochov. Onedlho sa dočkáme toho, že Anglickú kráľovnú bude hrať černošský transvestita. Chorá doba!

Texaský masakr motorovou pilou (2022)

Protivný a na prvý pohľad krajne nesympaticky herci / neherci, samozrejme správne Neflixovsky multikultúrne vyvážený nám pripravili nechtiac zaujímavý pohľad na Texaský masakr, kde sme mohli po prvý krát fandiť mužovi v maske.

Bridgertonovi (2020) (seriál) odpad!

Chorý, odporný a prekrútený mozgy vymývajúci ODPAD!

Temný dům (2020)

Výborná atmosféra. Ku koncu už trochu strácala silu a tempo, ale OK.

Matrix Resurrections (2021)

Jedno veľké sklamanie! Morpheus ako komediálna postava??? Veľmi zlá kamera, absolútne nulová atmosféra, a nudný zamotaný scenár. Odkedy už nie sú aspoň naoko bratia Wachowski, ale niečo/sestry Wachowské, tak kvalita išla poriadne nadol. Základ filmu postavený na multi-kulty farebnom obsadení aj na úkor kvality, a to len zapatlané digitálnymi efektami. Dávam dve hviezdičky a to len z nostalgie :(

Svět na kraji světa (2020) odpad!

Každý jeden film, lesbičky, homosexuáli, zmiešané páry, silné sebavedomé ženy, veď to už nie je normálne a nedá sa na to pozerať!!! Ešte čakám kedy začnú muži rodiť, a Anglickú kráľovnú bude hrať černoch!

Ve jménu krále (2007) odpad!

Je "zaujímavé" ako sa v rôznych príbehoch, bájach a povestiach objavuje stále viac čiernych rytierov, kúzelníkov, princov... kde nahradzujú pôvodné obyvateľstvo. Podľa tejto chorej filozofie by ma zaujímalo, či si niekedy Nelsona Mandelu zahrá napr. Číňan, Japonec alebo beloch???

Pokolení (2020) odpad!

Príšerne nudný, hlúpy a otravný film. A jediný horor bolo sledovať maximálne nesympatickú hlavnú hrdinku Toyah Frantzen s ktorou nebolo možné vôbec súciť.

Není čas zemřít (2021) odpad!

James Bond pre mňa skončil posledným Bondom ktorého hral Pierce Brosnan. Od doby keď štafetu prebral gadžo Sváťa Kuřátko alias Daniel Craig sa na Bonda nedá pozerať :(