Expendables: Postradatelní (2010)

Tento film som si pozrel z nostalgie na stare casy a akcne filmy a aj koli vysokemu hodnoteniu. Bohuzial to bola tupa priamociara lobotomia doprevadzana exploziami a radoby vtipnymi dialogmi. Zaverecnene titulky boli pre mna rovnakym vyslobodenim ako pre lud ostrova Vilena!

Zrcadla 2 (2010)

Nuda, trapne dialogy, a nesympaticky hlavny hrdina (nieco medzi matesom a hobitom) :)

Battlestar Galactica: Plán (2009)

Bohuzial to bola velmi nedostojna bodka za inac fantastickym serialom. Bez deja, bez akehokolvek prinosu a bez hlavnych hrdinov (mimo zostrihanych zaberov) a z biedy to nevytrhla ani naha 6-ka :(

Resident Evil: Afterlife (2010)

suverejne najslabsi diel. Na zaciatku filmu som mal pocit ze pozeram Matrix a potom som sa pozvolne prehupol do Living Dead. Dal by som 1 hviezdicku, ale videl som uz aj horsie filmy :(

Střepy v hlavě (2008)

Dobry film, kvalitne natoceny s doboru atmosferou, len mu chyba zaver. Zapletku pouzili aj ako zaver. Podla minutaze to vyzera ze im dosli peniaze a zaver proste chyba. Este mi vadili nahe sceny ktore kazili celkovy zazitok (hlavna hrdinka sa v situacii ked sa boji o zivot, naha spaciruje po byte a skuma ho !). Ak by mal film aj nejaky zaver tak by som dal urcite viac, takto 3*

Kronika mutantů (2008)

podla tunajsich hodnoteni som sa velmi tesil na tento film, ale bol som velmi sklamany ! Katastrofalne spracovanie aj na TV Hallmark. C-kovy film na urovni roku 2000 :( (Parne kozmicke lode ma zabily!)