X-Men: Dark Phoenix (2019)

Je smutne ked jedny top herci svojej generacie ako McAvoy, Fassbender ci Lawrence (ktori bohuzia vediac ze to je posledny "film z donutenia" hraju svoje "low") musia sekundovat novym star ..alebo smutne skorej hereckym drevam ako Turner. A samozrejme aj so slabym scenaristom a spol. Pre FOX ozaj smola (SPOILER!) , ze v jednom roku robia dve velke studia komix na baze Marvel, s "premienacmi", kde to na konci vyriesi vsetko jedna OP hrdinka. ps: ale napriek zmrsenemu CGI , scena Magneto a vagon bola paradna.

Pokémon: Detektiv Pikachu (2019)

Hviezda za Reynoldsa , Smith mi nevadil a pokemoni boli pekne spraveny. A to je vsetko, strasny pribeh aj vsetko ostatne.

Shazam! (2019)

No ... * za Leviho, sice nie je to životný výkon ale sympaták ktorému rola sedi a dalšiu * za časť o začiatkoch a skumaní "super "powers". Inak to je kvalitou televízny film pre staršie deti. Veľké sklamanie a nevyužitie tolkého potenciálu :( Viem, ze to nebol 200 megový film , ale niektore CGI , hlavne let, boli take zlee ..na to že je 2019. Škoda :(

Robin Hood (2018)

Prekvapujuco to nie su scenaristi ktori stoja za hov.. praveze napad zaujimavy , niektore postrehy a dialogy dobre. Ale zato rezia a kamera to nie je obcas Bcko ..to je C! Herci ... .Foxx a Mendelsohn uplne ok , Egerton ako tak...a Hewson ... hm ... kedysi herečky boli bud pekne ..alebo vedeli dobre hrat.. a pri troche stastia aj oboje. Ale tato moda, skaredych a nehrajucich hereciek ..to snad ide uz od Sophie Turner-ovej. Strasné. Nuz čerešna -> kostymy .. napad bol dobry (+ pre script) ale realizacia ako Star Treck z 70tich rokov. Skoda ... malo to naznaky. Bohvie ake by to bolo keby to natocil Guy Ritchie.

Zlý časy v El Royale (2018)

Jeff konecne hraje (mam ho rad v akcnakoch ale mam pocit, ze v nich v poslednom case mrha svoj talent viac ako je vhodne, podobne ako Liam ci Brolin) . Ale najvacsi herec je tu Pullman junior. Hemswortht to prekvapivo/neprekvapivo nekazi. Jedine Dakota nevie prekrocit svoj "tien". Nema to dikciu Tarantinoviek ale zas to ma iny feeling. Specialne v tychto chudych casoch -> 4* ako vysita.

Alita: Bojový Anděl (2019)

Po Bondovi dalsi slaby vykon Waltza. Vyzera to tak ze s neho vie dostat jeho maximum iba Quentin. Keean Johnson bol na facku. Kto by to bol bol povedal ze zlaty Shia LaBeouf , ako akcny tinedzer. Zato Alita bola super zahrana, otazka je , ci zato moze vykon Salazar, alebo je to skor pocitacovym renderom. Ved aj vo Warcrafte boli 3D postavy lepsi herci ako zivy. Scenar so zopar WTF momentami, ziadny skvost, takze to je skorej akcne guilty pleasure.

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Toto bola ozaj *icovina. Ciste Disney TV Ccko ako vysite, Od scenara, po herecke vykony (ale Pratt sa snazil) . Toto je miliardovy film. Pane boze :/

Mission: Impossible - Fallout (2018)

MI6 mal u mna chybu, ze som nan isiel s vysokymi ocakavaniami po super skore na CSFD. Tj. asi som viac cakal, lebo nechapem tie 5ky. Ano, bojove sceny velmi dobre natozene, akcne sceny na 5* , niekedy clovek nevedel, ze co Cruise natacal nazivo, a co na zelene platno. Ale.. scenar obcas fajn ale inak plny klise, tupych nelogickosti, ci wtf momentov.. Dialogy podobne, obcas silne kusky ale inak tiez slabota.

Sicario 2: Soldado (2018)

Rezia, kamera, Brolin, Toro vsetko super. Problem bol ze niekde v 2/3 dosiel scenar a zaplacal to nejakou vatou. Co je velka skoda lebo do 2/3 to malo atmosferu ako < >.

Dokud nás svatba nerozdělí (2017)

Film medzi 3 - 4 * (mily film na urovni 3*, ale zas takych sa v polednej dobe nerodi vela , takze 4* ..tak nehodnotim :). Vynimocne je, ze sa to zlepsuje ku koncu, A je tam vynikajuca hudba Avishai Cohena