• Western

Susedia - Profesor (alebo Lászlo pomáha) (2018) (epizoda)

Typické predvídateľné "vtípky" so zámenami a omylmi dnes už asi nikoho nepobavia, ale stále je to pozerateľná úroveň na rozdiel od väčšiny domácej TV tvorby.

Susedia - Výročník (2018) (epizoda)

Kým v prvých dvoch epizódach sa našiel aj moment, kedy som sa pousmial, tu žiaľ nie. Stokrát obohrané "vtípky", ktoré nielenže nepobavia, ale už vyložene idú na nervy, lebo vždy niekoľko minút dopredu viete, čo bude nasledovať. Postráda to nápad o originalite ani nehovorím. A čo je najhoršie, už to nielenže je nudné, ale začína to byť čoraz viac trápne.

Svatba na odstřel (2022)

Pár vtipných momentov to malo, ale príliš málo, aby sa to dalo považovať aspoň za priemernú komédiu. Námet je debilný, niektoré postavy sú mimo a tak jediným plusom je aj po 50ke sexi Jennifer.

Svatby podle Mary (2001)

Tuctový a vopred predvídateľný romantický film so sympatickou Jennifer Lopez.

Svatební pohromy (2020)

Mám rád filmy, ktoré sú zložené z viacerých príbehov rôznych postáv, ktoré sa nejako pretnú, no tie príbehy musia byť o niečom a to prepojenie musí byť zaujímavé, najlepšie aj aspoň trochu originálne. Toto nespĺňa nič z toho. Ťažko tu vybrať príbeh, ktorý by za niečo stál, možno ešte najlepšie obstojí ten s Keatonovou a Ironsom, ale tie ich postavy sú úplne o ničom a nemajú tu čo hrať. Príbeh Maggie Grace a jej plánovanie svadby jedna veľká nuda. A zvyšné dva príbehy o reality show a hľadaní Popolušky sú úplné trapošiny, ktoré by som odtiaľ úplne vystrihol, nulová pridaná hodnota. Asi len scenáristi malý krátky scenár, tak museli ešte niečo nasilu prišrubovať. A Ruská mafia je už úplný klinec do rakvy tohto braku.

Svátost manželská (1994)

Naivný film, na ktorom zaujme len detský herecký výkon Josepha Gordona-Levitta.

Svědek obžaloby (1957)

Nie je to len výborná súdna dráma s (pre niekoho) prekvapivým rozuzlením. To, čo z nej robí výnimočný zážitok, je zakomponovanie trefného britského humoru do toho všetkého a famózne výkony Laughtona, Dietrichovej, Lanchesterovej a O'Connorovej.

Svědkem zločinu (2008)

Ach, jo, kto vymýšľa takéto debilné filmy? Banda neschopných amatérov, ktorí bez problémov odkrágľujú policajta pred nákupnýcm centrom, no nedokážu chytiť jednu postaršiu vystrašenú žienku domácu. A z tej žienky, doma utlačovanej despotickým manželom sa vykľuje ženská odroda Ramba, ktorá v lese zabíja svojich prenasledovateľov jedna radosť. K tomu neskutočne debilné dialógy a správanie postáv, vďaka čomu o nejakom napätí nemôže byť ani reči.

Sveďte to na poslíčka (1992)

Prvoplánová a hrozne ľahko predvídateľná komédia, v ktorej je len veľmi málo vtipných momentov. Dudley Moore prekvapivo nevýrazný, najzábavnejší bol zabiják v podaní Bryana Browna.

Světla páteční noci (2004)

Po dopozeraní tohto filmu mi prišiel americký futbal ako jeden z najnudnejších športov. Neviem, nakoľko za to môže nesúrodé filmové spracovanie, ale nudil som sa kvalitne. Hlavne že diváci sledovali záver zápasu úplne napätí postojačky, no kým pri iných športových filmoch sú tie závery naozaj napínavé, tu to nebolo ani náhodou. Navyše postavy nezaujímavé a ani sa žiadnej nedostaneme pod kožu, dokonca ani pod futbalový dres. Všetko to je až príliš povrchné a nezaujímavé a herci nemali čo hrať. 50%