• Krátkometrážní

Putrid Sex Object (2006)

Film ma veľmi jednoduchý dej. Sledujeme muža prezlečeného za ženu, ktorý sa sfetovane prechádza po opustenom dome. Náhodne natrafí na oskalpovanú konskú hlavu s ktorou sa začne bozkávať. Jeho vášeň sa ale zvýši a tú hlavu pretiahne.

Über Life (2010)

Interaktívny film medzi divákom a hlavnou postavou, kde divák rozhoduje aké činy by mal hrdina vykonať. Ja s mojou povahou som to musel pozerať asi 8 krát, lebo vždy som bol zahubený. Zaujímavý počin, kde je aj nahota.

VigasioSexploitation Vol. 1 (2010)

Nahá žena s krabicou od pracieho prášku značky Dixan na hlave vyliahla vajce do rúk chlapovi s prasacou tvárou.

I Never Left the White Room (2000)

Či už po užití drogy zhliadnete nejaký film, alebo drogy neužijete a pozriete si tento film, tak v konečnom dôsledku to budete vnímať rovnako.

Spirits of the Air, Gremlins of the Clouds (1989)

Uprostred púšte na neurčenom mieste a čase, žijú dvaja súrodenci Betty a Félix. Jedného dňa k ním príde muž odnikiaľ. Betty si myslí, že sa jedná o démona. Jedinú vec, ktorú o pocestnom vedia je, že sa potrebuje dostať na sever. Tam je ale veľká stena, za ktorú sa nikto ešte nedostal, tak mu Félix pomôže zostrojiť niečo ako lietadlo. Mám rád tieto ponuré Post-Apokalyptické filmy, kde je hlavným činiteľom depresívna atmosféra a dobrá hudba.

Hippocampus M 21th (2014)

Film je rozdelený na viac častí. V každej časti je zobrazená nejaká sexuálna deviácia. Vidíme incest medzi súrodencami, kanibalizmus, konzumáciu hovien, sex s mŕtvolou v štádiu rozkladu. Je tam toho ale viac. Za celý film sa nepovie ani jedno slovo a počuť iba klasickú hudbu ako Boléro atď.