Občanský průkaz (2010)

Velmi zdařené zpracování z období 'totáče'.Kupodivu výborně vybraná hudba.Bohužel klasicky,jako snad u všech českých filmů nevyvinutý děj, bez nějakého výrazného vyvrcholení a závěru.Spíš vyprávění, určitého období mladého kluka.Škoda,jinak bych neváhal dát 5*

Šéfové na zabití (2011)

Konečně dobrá komedie, která není ani hloupá ani intelektuální. Tahle překvapí velkým množstvím zábavy a ještě větším množstvím zvučných hereckých jmen. Klidně bych si přidal...

50/50 (2011)

Téma, které všichni znají, a všichni doufají, že se jim vyhne... Atmosféra se plynule drží mezi vážností a nadsázkou. +scéna v autě +scéna s knihou + roztomilá Anna Kendrick

Mé druhé já (2007)

Opravdu povedené, mnohem lepší než např. Rozsudek smrti. Nebýt místy slabšího scénáře a drobných nedostatků, tak dám plné hodnocení, i tak 90%.

Nabít a zabít (2006)

Jak je možné, že jsem tak úžasný film vyděl až 5 let po jeho premiéře?! Konečně něco svěžího. Všichni herci na 1, dokonce i Josh, kterého obvykle moc nemusím. Vše ok, i místy mírná nadsázka mi sedla.

Čtvrtý druh (2009)

Kombinace hraných záběrů a autentických je nešťastná a zmatená.Navíc když ty autentické jsou vlastně taky jen hrané a celý film si na pravdu jen hraje, trochu podvod ne? Když to ale pominu, tak atmosféra postupně celkem slušně stoupá,záběry z hypnózy potěší a celek obstojí jako ucházející strašákovina.

Ospalá díra (1999)

Dost krkolomná kombinace hororu a pohádky,řekl bych.Ubral bych toho podivně hustého kečupu co tam je místo krve.Některé rozhovory byli jaksi prázdné.A vybuchující mlýn? wtf?! Herci jsou ovšem na 1ku,celkově tedy typická, slušná Burtonovka. 65%

Vyměřený čas (2011)

Úžasný nápad, slušně natočené, hudba, kamera, tempo... ALE co ta gigantická hromada nelogičností (přelévání času sem a tam, za každého počasí-myšleno i ve spánku,Justin řídí auto a střílí jako cvičený super-agent, pád ze srázu v cabrioletu atd...) Justinovo "tupé" hraní, pěkná ale nevýrazná Amanda, podivné efekty... Jakoby by pan režisér odbýval vše kolem, a soustředil se jen, jak proplout ke chtěnému závěru. Trochu odbytý, ale zábavný kousek.

Vlkodlak (2010)

První polovina byla dobrá,vše se nám začalo rozvíjet,ale s přeměnou hrdiny ve vlkodlaka to dost ztratilo.Nějaký poutavý vývoj postav se vytratil, efekty se mi moc nezdály a samotný vlkodlak? no, ve Van Helsingovi byl prostě nej.Občas dobrý nápad střídá horší.Pěkná hudba a lepší inspektor Hugo(Smith)Weaving jsou body k dobru. 60%

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Nortona je tady asi škoda.Efekty a celková podívaná je dobrá,ale nic moc nového do Hulka nám to nepřinese.Ve srovnání s Iron Manem dostane Hulk na frak. L.Tyler je bezva, zato Tim Roth mi tady prostě nesedí(ale dle komentářů sem asi jediný). Celkově to ale byla slušná podívaná,takže 3+(+).