Vysloužilí lvi (2003)

Nevim co napsat, pro mě naprosto úžasnej film, dokonce jsem na konci uronil pár slz. Úžasné jak se ze dvou zatvrdlých starců stanou strýcové co žijou na plno. Prostě úžasný

Star Trek (2009)

Brilantní, Brilantní, Brilantní a ještě jednou Brilantní! Oukej, ale vezmu to popořádku, je to pár týdnu co jsem brouzdal tady na CSFD a zahlídl jsem Star Trek. První co mě hned napadlo "hm, další Star Trek, takže nuda", ale když jsem přišel na CSFD a Star Trek měl hodnocení 93%(nechápu proč to spadlo na 88%, ale nevadí), řek jsem si že až zas taková nuda to asi nebude a na film se podíval. Film vás vtáhne do děje a pustí až na konci. Oukej, připouštím že první polovina filmu je rychlejšího tempa, samá akce a tak a ta druhá polovina už taková pomalejší, ale tak to většinou bejvá a divák si taky potřebuje odpočinout od akce a připravit se na finále, což je naprosto úžasné. Dokonce jsem se přistihl jak se dívám na monitor a pusu mám otevřenou dokořán. Takže určitě byla chyba, že sem si myslel, že půjde jen o další "blbej" Star Trek. Tohle je film který by měl vidět i ten největší odpůrce Star Treku. Já po shlednutí tohohle uměleckého díla stávám (skalním) fanouškem Star Treku. Už teď se těšim na pokračování! Brilantní, Brilantní, Brilantní a ještě jednou Brilantní!

Million Dollar Baby (2004)

Za celej svůj život jsem viděl maximálně 3 filmy, které mi vyrazily dech a Million Dollar Baby je jeden z nich. Úžasnej příběh a hlavně ten konec...ano pár slz sem na konci uronil. Pane Eastwoode...tleskám vám!

Futurama (1999) (seriál)

Osobně mám Futurama raději než Simpsony. Autoři mají mnohem větší prostor si vymýšlet než když se musí držet reality jako u Simpsonů (ikdyž tomu není tak u strašidelných dílů). Vtípky mi připadaj lepší, postavy, děj no prostě celkově lepší, plus 4 filmy Futuramy tak ty sou přímo výborný!

Transformers (2007)

Myslim si že skoro všichni když sme byli malý, měli sme hračku, třeba autíčko, které se během chvilky proměnilo v nesmrtelného bojovníka za dobro. Když jsem si to pouštěl, měl jsem doslova, filmový "orgie". Zvlášt když se Bumblebee promění v nový Chevrolet Camaro. Neutichající válka mezi Autobots a Decepticons, která se přenáší na naši "milovanou" matičku Zem. To všechno umocňuje sexy kočka Megan Fox a prcek Shia LaBeof. Pro mě rozhodně film roku 2007. Jediné co mi vadí je CZdabing. Odfláknutější práci jsem v životě neviděl. Zlatej originál. Jestli si chcete tenhle film užít a užít si i ty hlášky tak jednoznačně si to pouštějte v originále!

Final Fantasy VII: Advent Children (2005)

Potom co jsem dohrál Final Fantasy VII, Final Fantasy VII Crisis Core ,Final Fantasy VII Dirge of Cerberus a shlédl FF VII Last Order, takže koupě byla povinnost! Od začátku jsem věděl "vocogou", líbylo se mi, že na začátku bylo takový seznámení s dějem pro nezasvěcený a na DVD je ještě Reminiscance of Final Fantasy VII který je určený pro lidi co hru nikdy nehrály, tento krátky filmeček provede tyto lajky celým dějem hry Final Fantasy VII, takže pak si pustí film a jsou v obraze! Opět CGI master kickass movie! Pokračování celosvětově úspěšné PSOne "smažby" Final Fantasy VII, v hlavní roli Cloud Strife! Děj se odehrává dva roky po hře FF VII, celá skupina Avalanche se rozdělila a každej žije svůj život. Cloud a Tifa si otevřeli bar a doručovatelskou společnost. Yuffie se vrátila na Wutai. Baret hledá alternativní zdroje energie. A ostaní se flákaj (ve filmu to není řečeno co zbytek party dělá). Tu a tam se objeví parta tří výtžníků! Všichni zastupujou jednu vlastnost Sephirotha! Kadaj - představuje Sephirothovu krutost. Yazoo - představuje Sephirothovu přitažlivost! Loz - představuje Sephirothovu násilnickou stránku! A všichni hledaj svoji matku Jenovu (pohrama která kdysi spadla z nebes). Cloud se jim v tom snaží zabránit! A je neúspěšněj! Kadaj se dostane k Jenovinym buňkám a absorbuje je do sebe! Stane se z něj Sephiroth! Pro mě naprosto úžasná bitva a skvělěj konec! ......................Po vydání hry na PSP FF VII Crisis Core Square Enix udělal tzv. Advent Children COMPLETE edici která je o 20 minut delší než původní Advent Children, vřele doporučuju! Zvlášť těm kteří dávají přednost Zackovi před Cloudem jako já!

Já, legenda (2007)

Když jsem byl v kině a viděl ukázku na tenhle film, kde poslední přeživší v New Yorku bojuje proti zmutovaným "spoluobčanům" a prohání se v nejnovější verzi Fordu Shelby, říkal jsem si jaká to bude kravina, ale když měsíc na to jsem byl náhodou v Praze tak jsem na to zašel a můj výsledek zní: Úžasné,úžasné! Will Smith exceluje! Pro mě jedna z jeho nejlepších rolí. Depresivně působí zdevastoný New York a hlavně TICHÝ New York, což se nikdy nemůže stát. Všude přítomný strach z mutantů zvlášte když Will vběhne do "úlu" hledat svoji milovanou Sam.