Power Rangers Lost Galaxy (1999) (seriál)

Twitch Marathon 2017 Táto séria má asi najlepší theme opening song vôbec. Už len kvôli nemu, sexy Cerine Vincent (Maya), Trakeene a neskôr Karone (Melody Perkins) dávam aspoň 2*. Musím však uznať že červený ranger (trhajúci si tielko pri openingu :D ) bol síce celkom sympatický ale na druhej strane strašný herec. Celá séria kvalitatívne vrcholila asi okolo tej 30tej časti, po 35 to už začínalo byť čoraz nudnejšie, zachránilo to však dobré finále.

Power Rangers Turbo (1997) (seriál)

Twitch Marathon 2017 Po Tommyho odchode to išlo s celou sériou o niečo dole. Divatox bola fakt otrasná a chlapec Justin otravný. Bulk a Skull (pokiaľ neboli opice, WTF?) však ostali a na Ashley, Kat a neskôr Cassie sa nepozeralo zle.

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Twitch Marathon 2017 Je fakt prekvapivé aká môže byť Power Rangers zábava, keď to človek sleduje s niekoľko tisíc ľuďmi a spolu s nimi sa smeje na rôznych chybách, vtipoch a pod. Musím taktiež uznať že v originálnom znení je to taktiež o niečo kvalitnejšie, lepšie, aj keď samozrejme herci nepredvádzajú nič extra ale aspoň v tejto sérii to má stále ešte svoje osobité čaro. Navyše má táto prvá verzia suverénne najsympatickejšie postavy ako Tommy, nádherná Kim alebo Billy. Zedd a Gordon sú zábavní záporáci a Bulk a Skull skvelá komediálna dvojka, smial som sa vždy keď sa oni a ich hudobná téma objavili. Z pôvodného odpadu mením na 3*. AyAyAy

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Oproti prvej časti sklamanie. Jednotka síce nebola nijako úžasná, ale mala skvelú atmosféru, niekoľko zapamätateľných postáv a parádnu hudbu. Tu je to viacmenej naopak - atmosféra oničom (generické nočné mesto), zombíkov napočítate na prstoch ruky a hlavný Nemesis je len pomalý debil s machine gunom. Väčšina postáv je tu fakt zbytočná (reportérka, Mike Epps??) a casting Jill Valentine mi tiež nejde do hlavy. 50%

Divoký Zapadákov (2017) (seriál) odpad!

Asi najväčší markízácky prúser za posledné roky. Po úspešnej JOJkárskej kampani na nakoniec nevydarenú tlakshow si Markíza zmyslela, že si len tak vyprodukuje komediálny western, ktorý tu ešte nebol a kopa ľudí ho pri predošlej kampani čakala. No dokázala prísť len s týmto. Celé to vyzerá ako nejaký nepodarený skeč do Kredencu, je to trápne a zúfalo nevtipné. Scenáristi, režisér (ak je vôbec nejaký) a herci by sa mali za seba hanbiť, že dokázali prísť s niečím takto zúfalým. A nepomôže tomu ani Jožko Vajda.

Simpsonovi - Ukradené Vánoce šáši Krustyho (2016) (epizoda)

Tohtoročná Vianočná časť Simpsonovcov bola veľkým sklamaním. Celú časť sledujeme vlastne iba nezaujímavú príbehovú linku s Krustym a jeho novonájdenou dcérou, s ktorou si k sebe postupne hľadajú cestu. Jedna z mála vecí, čo potešili, boli pesničky. Ostatok väčšinou iba nezaujímavá nuda.

Vlak do Pusanu (2016)

Kvalitný kórejský zombie horor/thriller, ktorý však trochu dolu ťahajú niektorí až príliš prehrávajúci herci.

Zataženo, občas trakaře 2 (2013)

Nádherne vytvorený svet plný skvele navrhnutých a často roztomilých "jedlých" zvierat. Príbeh je však slabší a postavy strašne nezaujímavé a až na policajtov gag so slzou nevtipné, čo je veľká škoda, kedže sa grafici s okolitým svetom skvelo vyhrali.

Simpsonovi - Veterinářka Líza (2016) (epizoda)

Fakt otrasná časť, v ktorej ako dosť často v posledných sériách ide len o konečné ponaučenie, vtipných scénok je minumum a najväčší priestor má najhoršia Simpsonovská postava posledných sérií - otravná a nudná Líza.

Můj přítel delfín 2 (2014)

Delfíny super, herci sympatickí a tú morskú korytnačku by som si hneď zobral domov. Nemôžem sa však zbaviť pocitu, že je toto pokračovanie už viacmenej zbytočné a vlastne nemá ani žiadnu základnú myšlienku.