Drive (2011)

Vizuálne a technicky priam dokonalý film so skvelým obsadením a parádnym soundtrackom!

Závod s časem (2013)

Strašne slabý, hlúpy a nudný film ktorého akčné scény musel zostrihať jedine nepríčetný človek.

Detektív Dušo - Malá banková lúpež (2018) (epizoda)

No ale táto druhá časť sa už fakt až moc vliekla. Navyše taký slabý scenár a nezaujímavý a absolútne neoriginálny prípad by dokázal napísať aj ôsmak.

Detektív Dušo - Panenka Mária (2018) (epizoda)

Seriál kvasil celý rok v Markízáckom archíve a asi vedia prečo. Po prvej časti je to zatiaľ obyčajný priemer s Bártovym vystrčeným pupkom. Osobne veľmi nechápem jeho "bulovskému" vzhľadu kedže sa od jeho postavy asi ani žiadneho vtipu nedočkáme, kedže sa prejavuje ako seriózny detektív/vyšetrovateľ. Noga však potešil. Mimochodom, herec hrajúci vraha priviedol k dokonalosti vetu "Neviem či sa mám smiať alebo plakať." :)

Ježíš (1999) (TV film)

Televízna nuda s (až) od štyridsiatej minúty sympatickým Christianom Baleom.

Čínský zvěrokruh (2012)

Jackie a akcia fajn, taktiež aj dosť vtipov ale príbehovo je to až príliš veľký guláš.

Invaze (2007)

Priemerný film s fajn Kidman a Craigom. Jediné čo akurát ešte stojí za zmienku sú efekty, ktoré aj keď boli vo filme využité asi tak 2-3 krát, vyzerali tak odporne až to bolo trápne.