Hotel Paradise (2012) (pořad)

Jasně z jednoho hlediska je to odpad a to pořádný, ale kde jinde dostanu takovou příležitost sledovat chování lidí v něčem takovém. Beru to spíš z psychologické stránky, baví mě to :).

Ajťáci (2006) (seriál)

Výborný seriál, který můžu pořád a pořád dokola. Jen mě trochu mrzi omezené množství epizod, i když ono pořád něco vymýšlet, aby to stálo za to asi taky není nejjednodušší. Tohle je jasných pět "stars". Moss jasně nejlepší postava! :)

Matrix (1999)

Neskutečný film, ke kterému se vracím každý rok pravidelně alespoň dvakrát. Výborný scénář a zatraceně vypečená myšlenka, která se zavrtá každému divákovi do hlavy a dodnes nad tím sem tam zapřemýšlí, tedy aspoň já určitě. Více takových kousků a méně tak špatných pokračování jako Reloaded a Revolutions.

Na vlásku (2010)

Jako kolega Hanz924 jsem byl donucen zhlédnout tento film na rozkaz mé dražší polovičky a nakonec jsem to zvládl s docela silným dojmem a musím konstatovat, že poslední dobou tyto animáky nabírají na kvalitě. Výborné komediální prvky, kdy v pohádce "před mnoha a mnoha lety" padají hlášky typu hele blondcko atd. jsou velmi vtipné, líbí se mi to a film jimi překypuje. V konečném hodnocení 4*, jelikož pět hvězd ode mne si jen tak něco nezaslouží :)).

Zkus mě rozesmát (2011)

Typická Sandlerovka, ale tentokrát jsem se bavil mnohem víc než kdykoliv jindy + nestárnoucí stále skvěle vypadající Jennifer Aniston. Poměrně originální a dobře zamotaný příběh, u kterého se nudit snad ani nejde pokud nemáte nějaký atypický humor. Navíc vidět parádní těla Jennifer a Nicole v jejich letech také stojí za to! Prostě se těším na další Sandlerovky. Parádní!