• Krátkometrážní

Půlnoční vlak (2008)

A už si hovorím, že som našla ďalší z mála hororov, ku ktorému by som sa pred telkou s pukancami rada vrátila. Ako skoro všetko, aj toto sa pokazilo na konci. ,,To čo je?!,, pretočila som, záver pustila ešte raz. A so smutným povzdychom musím skonštatovať, že sa návratu k tomuto dielu nebudem brániť, ale v typoch na dobré filmy priateľom tento nebude...ibaže by si príliš užívali pohľad na lietajúce očká, mäsko, krvičku. P.S. chlapíkovi s hrubým krkom závidím skalpel a schopnosť čisto pracovať (chudák Dexter musí ťahať igelit cez seba a celú miestnosť, tento na sebe nemá ani jedinú kvapku...však krvička z tepny strieka iba na jedno miesto, tam kde práve nestojí).

Tajomstvo mojej kuchyne (2009) (pořad) odpad!

Nemám nič proti kuchárskym reláciam(aj keď si radšej pozriem radšej niečo iné), ale táto je u mňa vyslovene nepozerateľná. Pani Kamila Magálová by mala pochopiť, že už nie je 20-ročná kočka, u ktorej by sa dalo afektovanie, škrečanie a pchanie sa do ritky dalo pripísať veku. Jediná príjemná osoba bol pán Pavel Pospíšil.:) Ten reláciu aj tak moc nezachránil, lebo Kamila je (bohužiaľ) doslova všade.

Noční můra v Porn Street... po stopách Freddyho! (1988)

To tu fakt budeme hodnotiť porno?! V prvých minútach sa dovalí chlapík v kabáte, ukáže ženskej svoje náradie a potom sa celý film všetkých kláti hlava-nehlava. S mojim milovaným Freddym to nemá nič, s Nočnou morou z Elm Street akurát fakt, že erotické predstavy sa všetkým snívajú.

Last Night (2010)

Od rána nad ním rozmýšľam. Kopa bezmyšlienkovite pozliepaných viet? Ale kdeže! Každá veta mala svoj význam, ako aj každá postava, každý vzťah bol vyvinutý a vykreslený tak akurát. Zamýšľať sa nad tým, že bolo vo filme málo Evy Mendes mi príde (a to proti nej nič nemám) kvapku vtipné. Načo by sme potrebovali viac asistentky Laury (možno kvôli jej kráse?) A úžasne premyslený záver?! Jeden je ochotný vydať viac úsilia, aby nepodľahol pokušeniu..iný žiaľ menej..

Poznáš, až to přijde? (2010)

Nepoznala som kedy to prišlo ani po zhliadnutí a preklikaní po nejakom čase. Nemastne, neslane si chce George usporiadať nudný život, Lisa sa tiež blíži ku dnu, ale všetko to chce zachrániť Matty v podaní Owena, ktorý si chce vo filme vykecať mozog. Po čase ma jeho životné myšlienky/rady/ výplody rozumu začali nudiť a nevedela som sa rozhodnúť čo tým chceli tvorci dosiahnuť. Jedným t mála svetlých momentov bolo Georgove miešanie mne neznámeho drinku.:)

Viliam (2009) (studentský film)

Na slovenské pomery lepší priemer. Príbeh a myšlienku kvitujem, ale animácia je des, pánové! Som nevedela, či im z nosa idú sople, alebo sú po zlej plastike, či je to nejaký parazit?

Martinka - Kleopatra z Turca (2010) (pořad) odpad!

Dobre, priznám sa, videla som video neslávne známeho strýka. Dá sa na ňom zasmiať raz, možno dvakrát. Len aby nám boli vymývané mozgy sedliackou rodinkou, kde by sa dalo podiskutovať o triezvosti každého jej člena. Škoda, že sa relácia na takejto úrovni dostane do vysielacieho programu. A zároveň dúfam, že môj krásny rodný kraj nebude známy podľa tohto indivídua.

Martinka - Popoluška z Turca (2010) (pořad) odpad!

Je pod úroveň obyčajného inteligentného človeka, aby toto pozeral. Po štedrovečernej večeri po rozbalení darčekov som zapla televízor s dobrým úmyslom pozrieť si s malým bratom nejakú pravú vianočnú rozprávku. Avšak po zapnutí sa na mňa vyvalila spŕška oplzlých slov! Hnus, odpor, nehoráznosť!! Aby toto bolo vysielané na Štedrý deň? Kam sme sa dostali! Snaha televízie JOJ zarobiť aj na úkor vianočnej pohody ma nehorázne vytáča.

Ďábelský Santa (2005)

Humus! Aby pri rodinnej večeri vypadol z kozubu Santa s vikingskou čiapkou na hlave a začal všetkých vraždiť, prikvitne na striptízek, vraždí všetkých naokolo, potom konečne vybuchne on aj jeho záprah, ktorý tvorí býk?! Človek sa ho bohužiaľ nezbaví, lebo náš Santa záhadne prežije, zmení si meno na Šatan?! a odletí si na severný pól.

Muto (2008)

Škoda. Nápad vynikajúci, autor vie bezpochyby pekne kresliť..but what´s the point?! Po krátkom čase mi začalo liezť na nervy, že zo všadiaľ niečo vybiehalo, potom sa to nakopilo, vytvorilo človeka a zase z neho niečo vybiehalo. Za skvelý nápad pridávam hviezdu, asociácie ,,čo by z čoho mohlo vyliezť,, to pekne poondili.