Bílý žár (1949)

Napínavá detektivka, kde si tvůrci dali práci s vykreslením charakterů všech postav. Proto film nenudil a byl napínavý od začátku do konce. Spíš než děj, jsem si zapamatovala postavy a zamilovala jsem si je.

Binární bedna (2010) (studentský film)

Pěkně animovaný film pro matematiky a IŤáky, hlavně se ale nesnaže přepočítat nuly a jedničky z básničky :)

Black Books (2000) (seriál)

Bernard je typický nesympaťák, až ho musíte mít rádi. Jeho kolegové s ním pak tvoří vtipnou trojici a melancholicky chátrající knihkupectví. Znám lidi ve svém okolí, kteří jsou charakterově velmi podobní hlavním hrdinům :)

Blackpool (2004) (seriál)

Héééj, jsem si říkala: "Co to jako je?" když detektiv s hlavním podezřelým začali vesele tancovat a zpívat. On je to krimi-muzikál? A nebyl to jen krimi-muzikál. Postupně se z toho stalo rodinné psychologické drama, pokračující romantickou komedií a končící jako pohádka. Pořád všechno muzikál. Já ty Brity miluju. A Davida Tennanta!

Blade Runner (1982)

Výborně zpracovaný (v té době) nadčasový film. Dobrý námět a vynikající herecké výkony, vykreslení charakterů postav a akčnost a napínavost. Ve filmu se dbá na každý detail a není to tuctový akční film, ale spíš film k zamyšlení. Jen ten rok 2019 moc netrefili.

Bláznivá noc (2016)

překlad Prokop Polštář :D Nejlepší vtip po RepoManovi

Bláznivá střela (1988)

Ale tak tenhle díl ještě ujde, některé gagy a vtipy jsou opravdu dobré, bohužel některé jsou strašné a trapné :(

Bláznivá škola (1996)

Super gagy, jako nechutná učitelka rozdávající letáky se sešívačkou připíchlým kondomem, učitel se špuntem od vany, aby vypadal cool nebo cokoliv jiného mě přivádělo k smíchu, že mi tekly slzy :)