Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

Když sjem to viděla kdysi, dala jsem tomu 2 hvězdičky, protože mi ten film přišel naprosto praštěný a nesmyslný. Pak jsem se na něj podívala znovu a výborně se bavila. Hlavně se některé věci vryjí do paměti a například "smysl života, bytí a tak vůbec má výsledek 42" mi přichází na mysl, kdykoliv toto číslo vidím.

Strašidelný dům (2003)

Piráti z Karibiku inspirované atrakcí v Disneylandu se povedly, narozdíl od tohoto díla.

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Seriál na jedno brdo a originální znělkou :) Morfujeme, Šavlozubý tygr! To si pamatuju do dneška a překvapuje mě, jak mohl někdo něco tak úděsného vůbec natočit. Nějak ale tuším, že to už patří ke kulturnímu dědictví lidstva.

Strážci - Watchmen (2009)

Ještě že sjem neviděla Director´s cut, na mě to bylo moc dlouhé. A filmy o superhrdinech nemám moc ráda, tenhle kupodivu trochu dával smysl a efekty byly pěkné.

Studený bufet (1979)

Když si zvyknete na pomalé tempo, pak oceníte geniální dialogy. Absurdní situace. Bezvýznamnost lidského života, nicotnost lidských vztahů. Hodně nihilistický film, u kterého se možná místy zasmějete. Není to klasická střelená francouzská komedie, pozor. Je to hodně temný film :D

Stůl pro pět (1983)

Že máma umře a biotáta se postara o parchanty bylo jasný v prvních minutách. Nějaké zdlouhavé to bylo. Jako by se filmari vychlubovali, kde všude byli a tvářili se, že dávají do filmu myšlenku.

Sunset Boulevard (1950)

Hustý psychodílo! Glorie úžasně zahrála a Buster Keaton jako hráč bridže taky dobrý

Superbad (2007)

Hahá, tak to bylo vtipný. Začínalo to jako hloupá komedie pro puberťáky, kde hlavní cíl postav bude "zasunout" ale popravdě mě to mile překvapilo. Trochu to odhaluje přemýšlení a úvahy kluků a rozhodně ti policajti byli špičkový!!