V kůži Johna Malkoviche (1999) odpad!

Asi jsem to nepochopil, ale ve filmu kde je patro 7 1/2, tunel sraček do nějakýho Johna a divný postavy se neni ani čemu divit.

World Trade Center (2006)

Američani jsou fakt divný, že točej i takovýhle sračky. NUDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hanebný pancharti (2009)

Tak tenhle film měl obrovskej potenciál, kterej se Tarantinovi nepovedlo využít. Bylo tam sice pár "hezkých" okamžiků (baseballová pálka a nebo Hitlerův obličej na konci). Ale jinak celkově byl film jenom plnej blbejch keců a nudy.

G. I. Joe (2009)

Tenhle film má dvě hvězdičky jenom za toho latexáka, co tam běhal mečem a z držky mu nevypadlo za celej film ani slovo. Ten byl vážně mega super vtipnej.

Věc (1982)

Před dvaceti lety dobrý, ale já to viděl bohužel teprve nedávno => sračka

Bruno (2009)

Sacha Baron Cohen jde ještě dál než v Boratovi. A Nyní, jsem naprosto přesvědčen, že Cohen nemá žádné hranice. Občas to bylo sice trochu na hraně, ale stále to byla kulervoucí zábava. Zároveň mi přijde, že film není jenom pouhou groteskou. Nastavuje totiž zrcadlo této společnosti a je to vskutku smutný pohled.

Tahle země není pro starý (2007)

Další film kde je hlavní záporák totálně největší ničitel. Přiběh byl sice vo píče, ale když tam přišel Javier Bardem s tou sračkou, co mu maskéři vykouzlili na hlavě tak jsem brečel. A aby toho nebylo málo tak si Anton s sebou nosil brokovnici s tlumičem a kyslíkovou bombu.

Po přečtení spalte (2008)

Jedinou zajímavou scénu si ve filmu zahrál Brad Pitt ve skříni. Jeho úsměv si pouštim aspoň jednou za den.

Star Trek (2009)

Dost dobrej film. Škoda že nejsem fanda klingonů a podobnejch mutantů s držkou jak kdyby je právě někdo vysral.