Bohemian Rhapsody (2018)

Kterak kluci z Rychlejch šípů založili kapelu. Červenáček s předkusem zteplal, ale zároveň nezteplal a pořád miloval Lucy Boyntonovou, což se mu nedivim, páč to je asi jediný pozitivum toho bijáku století (kromě hudby, za kterou ovšem může někdo úplně jinej a ne tvůrci filmu). Film mě třikrát dojal a vždycky za to mohla ona. Pak se Červenáček trochu utrhnul z řetízku (jednou se vožral a dal pusu nějakýmu německýmu pornohercovi), ale kluci mu nakonec odpustili, přijali ho zpátky a všichni žili šťastně až do smrti. Jako dívat se 134 minut na retardovanou rachitickou rozjetou žábu, který má jenom dva výrazy - vykulený voči nebo ještě víc vykulený voči (zlatej Daniel Radcliffe) bylo docela peklo. Freddie Mercury byl pro mě vždycky nádhernej charismatickej CHlap s krásnejma HNĚDEJMA očima a sexy tělem. Sorry jako... Ale aspoň na to můžou jít katolíci, mimina a starý báby, aniž by se začervenali. P.S.: Znám lidi, co jim vadí, že v RPO byly rozdíly mezi knížkou a filmem. Takže jim vadí, že ve sf filmu o věcech, který se nestaly, kterej prakticky natočil Ernest, co napsal tu sf knížku o věcech, který se nestaly, udělali pár změn jakoby ve věcech, který se stejně nestaly, ale na druhou stranu je jim úplně u prdele, že v biografii jsou věci, který se vůbec nestaly a málem by se se mnou poprali, když si dovolim říct, že to není tak úplně biografie, ale je tam spoustu věcí, který se nestaly. Já nechápat tento živočišný druh a jejich mozkový pochod...

Venom (2018)

Film se docela dobře rozjížděl a najednou byl konec. Přišlo mi, jako by prostředek tak nějak chyběl. Jako by ho někdo vystřihnul. Ve filmu mi chybělo všechno, co jsem od něj očekávala, napětí, akce, výborný triky, černej humor, krev odkapávající z těch obřích zubů (na to sem se hodně těšila) a on jako někomu ukousne mimo záběr hlavu, pak se vrátí do záběru a nemá ani červenou hubu, ani kousek střívka mezi zubama??? WTF? Takovej zabitej potenciál jsem už dlouho neviděla. Když srovnám film s Upgradem (se kterym má podobnej námět; akorát jedno vylepšení pochází ze země a druhý z vesmíru) tak je pro mě Venom hroznej propadák. To bylo snad měkčí než Bohemian Rhapsody. A ten rozdíl mezi ztvárněním hlavní postavy byl pro mě nebetyčnej. O hlavní ženský roli ani nemluvim, ta paní byla naprosto jalová a celej film mi přišla taková nějaká oteklá a nehezká a ten účes? Děs. Moje bisexuání já bylo velice zklamáno.

Upgrade (2018)

Tak tohle pro mě bylo překvapení století, nebo minimálně desetiletí. Všechno se mi na filmu líbilo, námět, scénář, hudba, střih, triky, humor a to nejlepší - hlavní hrdina neskutečně válel. Všechno bylo takový neokoukaný a zajímavě udělaný, takovej svěží vánek (nebo spíš uragán) v každý profesi. Když jsem později viděla Venoma nemohla jsem nesrovnávat a musim říct, že Venom z toho pro mě vůbec nevychází dobře. Upgrade rules.

Halloween (2018)

No tak to ale byla nuda. Od začátku do konce. Prostě Míša Myers utek, šel a zabíjel. Do toho „šílená bába“, který se fakt nemůže nikdo divit, že je šílená, řeší svoje rodinný problémy s dcerou a vnučkou. Nuda, nuda, nuda… Naprosto vyhozený prachy za lístek do kina. Ani nechci vědět, jaká nuda to musí bejt doma v telce.

Bathory (2008)

Tohle je jedinej film, u kterýho jsem v kině regulérně usnula. Když jsem se probudila a podívala vedle sebe doprava, tak tam spala moje máma a vlevo nějakej cizí pán. Nejdřív jsem myslela, že to asi bude teroristickej útok nějakym uspávacim plynem, ale nebyl... Bohužel byl to ten film... Zlatý teroristi... Jedna hvězda za to, že se u toho super spí ;-)