Na zdraví - Grease (1990) (epizoda)

Zavírají legendární restauraci U hladové jalovice. Norm je z toho zdrcený.

Na zdraví - Ma Always Liked You Better (1990) (epizoda)

Cliff a Woody soupeří o Cliffovu matku. Super díl, Crane, Cliff a Woody v příkopu, Norm uvízlý v okně a Rebecca ve vězení.

Na zdraví - Where Nobody Knows Your Name (1990) (epizoda)

Bohužel, Rebecca je zpátky s nervózou v plné parádě a podřízená pozice ji nijak nebrzí. Hvězdičku dávám za název, fanoušci seriálu pochopí.

Na zdraví - Rebecca Redux (1990) (epizoda)

Ach jo, člověk si dělá naděje a ne. Rebecca je zpátky, vše je definitivně při starém. Obávám se, že Rebecca byla nejvtipnější bez baru a Sam byl nejvtipnější bez Rebeccy...zlatý Earl.

Na zdraví - Série 8 (1989) (série)

Osmá série jede ve stejných kolejích jako sedmá. Vyloženě slabé epizody se střídají se silnějšími, jedno však mají společné - každou zápletku už jsme někdy v předchozích viděli a akorát se obměňují aktéři. Craneovi opět vévodí v inteligentním humoru, Woody má tentokrát některé své díly a vede si dobře (ale ne natolik aby se stal tahounem seriálu), naopak Sam začíná být víceméně nezábavným toxickým elementem. Ústřední linka vztahu mezi Concordem a Rebeccou je nevyužitá a fádní.

Na zdraví - Cry Harder (1990) (epizoda)

Tak Sam už má zpátky svůj bar. A má i novou servírku. Snad to příští sérii pomůže a všechno se zase úvodním dílem nezruší.

Na zdraví - Cry Hard (1990) (epizoda)

Tak nastávají mraky v Concordově ráji. Jsem zvědavý jak to dopadne, vtipu je ale pomálu.