Piraňa 3DD (2012) odpad!

Škoda že sa nedá ohodnotiť maximálny odpad alebo grc.

Den trifidů (2009) (TV film) odpad!

V živote som videl veľa bizardností,ale aby sa po uliciach prechádzali "TULIPÁNY" a vraždili ľudí a potom ich žrali,čéče tak to je iná káva.Strieľať do rastlín to je tiež veľmi dobrý nápad,asi zabudli že už praľudia používali oheň.Aj herci sa výkonom nepretrhli.Druhú časť som dopozeral z nutnosti ako to skončí,no jednoducho kravina na entú"ODPAD"

M*A*S*H (1972) (seriál)

Tento seriál ma vždy chytí za srdce.Kedykoľvek ho dávajú v televízií, vždy si nájdem čas na jeho pozretie. Jemný čierny humor podaný prostredníctvom Alana Aldu, Wayna Rogersa, Mika Farrella a ostatných hercov ma vždy rozosmeje, no niektoré časti boli veľmi smutné. Humorný pohľad na krvavý kórejský konflikt. U mňa TOP komediálny seriál.

Matrix (1999)

Tento film súrodencov Wachowskich mi po prvom zhliadnutí vyrazil dych.Je to to najlepšie zo scifi žánru čo som kedy videl.Famózne vyzuálne efekty na tú dobu nevídané.Scenár vynikajúci,bojové scény fantastické.Ja osobne som ho videl minimálne 30krát.Môj názor je,že tento film už nič neprekoná.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Najlepší seriál z obdobia druhej svetovej vojny.Pri výpovediach veteránov na začiatku každej časti sa mi vždy hrnuli slzy do očí.Perfektné herecké výkony.Na tomto seriáli som nenašiel jedinú chybičku.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007) odpad!

Prvá časť bola vcelku pozeratelná,ale toto čo natočili Strauseovci to nemalo nič spoločné z pozeratelným filmom.Keď si predstavím že votrelec je"smrtelný vírus alebo choroba"a tento "vírus"ide zničiť jeden "doktor"ktorý má zachrániť celý svet tak viem že sú všetci v pérdeli.Strauseovci by sa mali nad sebou zamyslieť a prestať natáčať filmy,lebo čoho sa dotknú tak to pos...